Domácí mazlíček (2008) odpad!

To je nejstupidnější film, co jsem kdy viděla... Fakt neuvěřitelné... Jedné pozitivní bylo obsazení Kat Dennings a Emmy Stone.. Ale to je tak vše...

Máj (2008)

Nuda, kýč, .. ale dobrá hudba. Za ni a za Jana Třísku 1*

Hunger Games (2012)

Po dlouhé době upravuji komentář. Knížky jsem už dávno přečetla a proto se změnil maličko i můj názor na film. Stále zachovávám hodnocení 4*, a stále si stojím za tím, že kamera byla hodně špatná a hudba jakbysmet. Nicméně je to vlastně docela důstojné ztvárnění knih. Plno věcí vynecháno a nejvíc mě mrzí minimální zaměření na politiku v pozadí, ale je a bude to film, který kdykoli ráda uvidím znovu. 4*

Ten nejlepší (2000)

Vůbec to není špatný film. Sice z prostředí, které mi nic neříká ale i přes to příjemná podívaná. Trochu mě mrzí "nasladlost" filmu, ale tak už to prostě bývá. Určitě stojí za shlédnutí :-)

RRRrrrr !!! (2004)

Tak tenhle film je úžasný. Normálně mi podobné kraviny lezou příšerně krkem, ale tenhle film má v sobě něco, co mě naprosto dostalo. Už dlouho jsem se u filmu tak nenasmála. Čím víckrát jej vidíte, tím více vtipných situacích si všimnete. Jsou filmy, u kterých si řeknu, že lidé, co dali "odpad" nejsou normální. Ale tady to chápu. Naopak si myslím že tady nesmíte být normální aby se Vám film líbil. A vzkaz pro ty, co dali špatné hodnocení: Zkuste tomu dát nějaký čas a dejte filmu druhou šanci. Pokud se Vám nějaký způsobem dostane pod kůži (v kladném slova smyslu) tak budete mít zábavu na nudné večery s přáteli... :)

23 (2007)

Podle mě ten film není rozhodně tak špatný, jak tady někteří píší. Musím říct že vidět Jima Carrey v jiné, než komediální roli je trochu nezvyk, ale dá se svítit... Horší je to ovšem s Dannym Hustonem. Toho herce nemám ráda.. a zvláště tady hraje takového "slizáka".. o se týče scénaře, myslím že to bylo docela ucházející, když vezmeme v potaz celou nelogičnost příběhu. To že si nakonec Sparrow uvědomí svou minulost, není vůbec originální nápad, ale bylo to vytvořeno velice poutavě. Jediné co vytýkám je hudba. Vůbec mi do příběhu neseděla..:(

Ocelová pěst (2011)

Ani nevím kde začít. Dakota je na pěst a E. Lilly rozhodně nebyla stvořena pro velká plátna. Hugh Jackman se na druhou stranu tvůrcům opravdu povedl. Po dlouhé době role, po které jsem neměla chuť ho poslat do nějakého sitcomu... Ovšem co sem nemohla vystát byl přízvuk madam Olgy. Ruska-neruska.. ten přízvuk byl až moc přehnaný. Zajímalo by mně taky, jak funguje stínové snímání, když Atom stojí zády k Hughovi a proč, někdo, kdo je na tom finančně hůř než blbě odmítne 50 000, se kterými počítal... Ale to už jsou dejme tomu "prkotiny". Za mě to budou 3* Hugh Jackman, James Rebhorn, hudba a celkový dojem....///EDIT: Ono to vypadá, že si jen stěžuju, ale já mám ten film nakonec pravdu ráda :D

Hra o trůny (2011) (seriál)

Knihy jsem nečetla, seriál pravidelně sleduji. Jenže kvůli lidem mi začíná lézt na nervy. Je to snad nejvíce přeceňovaný seriál, se kterým jsem se kdy setkala. Netvrdím, že není dobrý. Vždyť ho sleduji, takže ano, baví mě. Ale rozhodně to není "nejlepší seriál všech dob". Asi kvůli tomu hroznému ohlasu sundavám jednu hvězdu. Seriál mám moc ráda, ale jsou lepší. 4*

Pokémon (1997) (seriál)

Co blbnete?? 297: nejhorší seriál a zároveň 187. nejoblíbenější?? Tak tomu dejte dobrý hodnocení, když je to oblíbený seriál, ne?? :D :D Nejlepší seriál mého dětství... Když pominu večerníčkový klasiky samozřejmě.. :D Asi bych ještě někde vyhrabala album s kartičkami a samolepkami :D Dokud bylo známo 150 pokémonů.. super!! :) Jak jak se objevovali další a další tak mě to začalo štvát.. :D 4*

Pokojný bojovník (2006)

Film sám o sobě není špatný, ale má tu smůlu že "Cesta pokojného bojovníka" je má nejoblíbenější knížka. Film s informacemi z knížky pracuje docela dobře... Mrzí mě, že nebylo věnováno více času vztahu Dannyho a Joy. Ale to, co na tom filmu nemůžu vystát je postava Sokrata. Podle knížky je to šaškující děda se šibalským úsměvem na tváři, s trochou tajemství (Taky bych Dannymu nevyprávěla že jsem jeho praděda). Tady z něj udělali starýho mrzouta, kderý se tváří jako pán světa a ze pumpování benzínu si udělal životní poselství.4*