Lovec kořist (2009)

Sázet na pár kilo plechu, trochu masek a na 3 herce se málokdy vyplatí. Collora zapojil 3D (3 dolary) a už se točilo. Ani on sám nečekal, že pár kopců písku a propracovaná režie dokáže udělat divy. Modlil jsem se, abych nedostal podobnou vylomeninu jako Star Wars a pro moje štěstí dostávám jen kopírující klasický sci-fi oblek a pár emzáků. Koukatelné

Malý New York (2009)

Nebýt nesmyslně vymyšlenou větví o ochraně lesa a nebýt zbytečně dlouhého a k ničemu protahovaného závěru, který sice nevyplyne po uvodních minutách, ale po půli filmu je zcela jasno. Ovšem napětí trvá až do konce a když se pan DeMaco rozhodl svůj boj vzdát už po půli, poměrně uspěšně to dotáhl do konce.

Mateřské galeje (2009)

TAk jsem si zase jednou nasral do holinek a pěkně smradlavě. Nechápu, kde má Katherine tu odvahu, uvést blivajz pod žánrem komedie. Údajná komedie vychází z naprosté nicoty a levoty pokusit se o něco výstižného a vtipného. Tady jen usínáte, klejete a plivete do sáčku od brambůrek, který jste snědli už při úvodních titulkách. Nebýt Umy, která mě trochu nabudila kdysi dávno v Kill Billovi, poslal bych jí do toho sáčku taky.

Miluji tě, Beth Cooperová (2009)

Koukám a vidím, že tento filmek nemá moc dobré hodnocení a to je, si myslím, docela škoda. Je pravda, že některé pasáže se opakují v každé komedii, ale tento snímek má něco od ostatních do sebe. Začátek je více než šokující a konec si určitě málokdo takhle představoval a oba hlavní herci ukazují parádní výkon včetně hot Hayden. Chrisi, jen tak dál, máš na to

Miss Březen (2009)

Na to, že si pánové Creger a Moore dělali sami režii, tak přidávám hvězdu navíc, ale jinak to vážení stojí za starou bačkoru

Moje krev (2009)

Obsazovat krásné "herečky" do hororů je dneska poměrně trend. Někdo by však měl tuto typovost zarazit. Proti její kráse nic nemám, ale její herecké nadání je asi jako můj talent pro americký fotbal. Když se to tak nějak nudně všechno rozjelo, čekal jsem, že střeva budou lítat vzduchem a bude jich plná podlaha. Na mojí smůlu jsem viděl jen jeden rozprsklý mozek a jednu lacinou erotickou scénu, ze které si pamatuju záda Ashley.Až na poměrně tíživou atmosféru, psychotického Stephena a sexy Ashley to vlastně ani nebyl film. Spíše jaká si parodie na to, kdo bude kde a co se tam bude dělat. Když horor, tak aspon trochu strachu a né pohled na znuděné tváře na pokraji spánku.

Monstrum z bažin (2009) odpad!

Nevím, jestli se mám smát, nebo brečet nad stupidními amaterskými scénami, ze kterých přímo srší bezcitná a nestydatá epidemie, na kterou je snad jediný lék. Vypnout váš přehrávač. Toto bylo něco strašného, otřesného, nudného a spoustu dalších nekalých přívlastků. Vinnie se tváří jako drsnák a při tom je to uplný motherfucker bez šmrncu a hereckého umění. Počítačové scény jsou jak z komiksu o pokémonech. Ti ještě byli na hranici koukatelnosti, tohle tak maximálně srolovat, ubalit brko a vyhulit. Z ničeho jiného určitě mít radost nebudete.

Moon (2009)

Zajímavý nápad s průměrným hereckým obsazením. Film však sází na prostředí a moment atmosféry, bohužel s tou atmosférou je to prapodivné, nebot jsem čekal sinusoidu a dostávám pouze vodorovnou přímku. Zápletka je však taková, jakoby ani žádná neměla být, jen kolem poloviny se lehce něco vyhoupne, ale opět spadne zpět do svých kolejí. Závěr je pak znám již několik minut před koncem, takže se divák nemá již na co těšit a pomalu film vypíná.

Mrtvý sníh (2009)

taková příjemná blbinka na zpříjemnění třeba sobotního odpoledne ;)...víc se mi psát nechce :D