Leprechaun: Origins (2014) odpad!

Proboha? Co tohle mělo znamenat? Tak hlavně, tohle nemá vůbec žádnou souvislost s legendárním sarkasticky vtipným Leprechaunem, tady je místo toho něco, co spíš připomíná skřeta z Pádu do tmy. Bad :(

Midnight Movie (2008)

Zabiják to svým vrtákem pěkně zvrtal :(

Dead Set (2008) (seriál)

Bohužel zbytečně natahovaný seriál, čtyři epizody se tam skoro nic neděje a pak všechno vybuchne v závěru té poslední... Ale bavilo mě to a chvílemi jsem se i zasmál. Mimochodem, hádejte kdo zemřel jako první? Ano, černoška a gay (y) :D

The Wicked (2013)

Hodně děsivý horor s "originálním" dějem (námětem taková klasická pohádka, ale tvůrci se jí nesnažili trapně pozměnit). Bohužel mínusem je hodně natahovaná stopáž, ale to se dá v tomto případě odpustit a pro mě jasných pět hvězdiček.

Lesní duch (2013)

Moc hezké a děsivé masky, film se ale bohužel příliš natahuje a nových nápadů taky není moc..

Leviathan (1989)

Takový Alien na mořském dnu. Film jel na plný počet hvězdiček, bohužel ke konci už mě to přestávalo bavit. A nebojte, žádný černoch to nepřežil...

V/H/S/2 (2013)

Víceméně stejně kvalitní jako předešlý díl, jenom s tím rozdílem, že zde jsou povídky zhruba na stejné úrovni, zatím co v jedničce byly rozdíly ve kvalitě podstatně výraznější.

Po stopách jaguára (2003) (TV film)

↓Srdečně tleskám komentáři pode mnou. Nejsem si jistý, jestli jsem něco nepřehlédl, ale pokud vím, tak ochrana jaguárů spočívala v tom najít zdravou populaci a vytvořit na jejím území rezervaci. Žádného přesouvání jaguárů jsem si naštěstí v tomto dokumentu nevšiml. Jinak se jedná o průměrný dokument, který není ani tak o jaguárech, ale o Alanovi Rabinowitzovi.

Putování se lvy (2002) (TV film)

Dokonalý dokument. Dvojice filmařů vůbec nezasahovala do života lvů, pouze je nenásilně pozorovala a z toho vzešel úchvatný snímek, jenž má svůj "příběh" a který nahlíží ukázkově do života lvů.