StrYke

StrYke

okres Tábor

27 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 21.2.2012
  Když krokodýli pojídali dinosaury (TV film) (2011)

  Jeden z mnoha dalších dokumentů National Geographic vypráví o fascinujícím objevu, který učinil na Sahaře paleontolog Paul Sereno. Dinosauři velikosti T-Rexe či Spinosaura nakonec nebyli před dávnými časy těmi pány všeho živého, jak bylo dosud předpokládáno, ale jejich zásadními protivníky byli Sarcosuchusové - obrovští krokodýli.

  • 7.2.2012
  Shriek of the Sasquatch! (2011)

  Zamilovaný pár je na dovolené, ale v blízkém okolí jejich pobytu začínají mizet lidé, ze kterých je nalezena vždy jen hlava. Místní šerif se vydává po stopách příšerného stvoření, něčeho mezi člověkem a zvířetem, legendárního Sasquatche

  • 30.1.2012
  Underground (2011)

  Skupina lidí je uzavřena v bývalém vojenském podzemním krytu, ze kterého vede cesta pouze únikovým východem. Ze začátku to vypadá, že jedinou nástrahou bude klaustrofobie a nepravděpodobná smrt hladem, brzy však vyjde najevo, že nejsou v krytu ani zdaleka sami a hlad je proti tomu co je čeká pouhou procházkou růžovým sadem.

  • 17.6.2011
  Ancient Evil: Scream of the Mummy (2000)

  Během vykopávek u aztécké pyramidy v Mexiku je mezi starými artefakty nalezena také zachovalá mumie, která je i se svým posmrtným vybavením přepravena do Spojených států na výzkum. Během události, kdy potomci aztéckých kněží získají kouzelný amulet kterým mumii opět navrátí k životu, se rozpoutá pro hlavní hrdiny peklo, ve kterém je středem právě oživlá mumie, která masakruje i nevinné lidi.

  • 7.6.2011
  Lidská stonožka 2 (2011)

  Příběh s filmem Lidská stonožka koluje světem a pro jednoho šíleného maniaka to znamená motiv. Psychopat měl nejprve pouze úchylné a zvrácené představy, např. sex s posledním článkem, ale teď se rozhodl, že zajde dál. Spojí dohromady více článků...

  • 28.3.2011
  Barney a jeho přátelé (TV seriál) (1992)

  Dinosaurus Barney a jeho nejlepší kamarádi Malá Bop, BJ a Riff. Barney dětem předává dovednosti, které jim pomáhají v rozvoji a růstu, ale přitom je s Barneym učení zábavou. Tento milý dinosaurus děti učí lásce, citům, osobním a společenským dovednostem, kreativitě a představivosti, pohybu i tomu, jak se v raném věku učit.

  • 20.3.2011
  Hyenas (2011)

  Existuje jeden klan, jehož členové jsou kříženci lidí a hyen. Jeho existence má však skončit příchodem lovce, který je odhodlán pomstít smrt svých přátel. Rozpoutává se peklo. Kdo nakonec zůstane živ a kdo ne?

  • 19.3.2011
  The Hobbit (TV film) (1977)

  Bilbo je obyčejný hobit - nudný a bez smyslu pro dobrodružství. Ale jednou se do jeho života připlete všude známý čaroděj Gandalf a Bilbo je nucen vydat se s ním a třinácti trpaslíky do jejich domovské jeskyně odkud byli kdysi vyhnáni drakem. Hlavní cíl cesty je hlavně legendární poklad, hlídaný drakem. Dobrodružství může začít.

  • 17.3.2011
  Alien Vs Ninja! (2010)

  Ninjové Yamatu, Jinnain a Nezumi jsou vysláni mistrem na prozkoumání tajemného hořícího objektu, který přistál kousek od vesnice. Cestou narazí na druhou vyslanou skupinu Ninjů, která záhy téměř celá zahyne, když se střetne se skupinou mocných a téměř neporazitelných mimozemšťanů. Podaří se trojici Ninjů společně s Ninjou Rin a vesničanem Nishem zastavit vetřelce a přežít?

  • 2.1.2011
  Orcs! (2011)

  Několik ochránců přírody musí zabránit krvežíznivým skřetům z dávných časů, aby ovládli a zmasakrovali celý svět. Kombinace filmů Pán prstenů a World of Warcraft s sebou přináší brutalitu, napětí a akci...

  • 2.1.2011
  Land of the Minotaur (1976)

  Satanský kult obětovává svému bohu lidské oběti. Poté, co jsou uneseni další tři lidé, Roche (Donald Pleasence) a Corofax (Peter Cushing) neztrácejí naději a věří, že jsou ještě stále naživu. Vydávají se po stopách temného kultu a dopátrají se děsivého tajemství...

  • 2.1.2011
  Pavučina hrůzy (TV film) (2007)

  Partička puberťáků míří do indického pralesa na uvolněný výlet. Poté, co však potkají zvláštního doktora a nějaký pavouk kousne jejich kamarádku, poznají, že to nebude obyčejný den. Mnoho pavouků, domorodci uctívající pavouky, znetvořený bratr doktora se zvláštní látkou na tváři a hustý prales... Skrytá tajemství čekají na odhalení!

  • 8.12.2010
  Goblin (TV film) (2010)

  Když před lety na Halloween obětovali vesničané čarodějnici dítě, zaklela vesnici tím, že se vždy na Halloween zrodí Goblin, který bude zabíjet všechna mimina a vše, co mu bude stát v cestě. Do kdysi prokletého městečka se právě stěhuje rodina s osmiměsíčním synem, aniž by tušila, v jakém je nebezpečí. Když však nastane Halloween, začíná peklo.

  • 5.12.2010
  Megažralok versus crocosaurus (2010)

  Poté, co se utkal Mega žralok s Obří chobotnicí a oba se potopili do hlubin, si všichni mysleli, že obě dvě monstra zahynula. Mega žralok však znovu na hladinu vyplul a znovu začal zabíjet a ničit. Do cesty se mu však připlete pradávný Crocosaurus, který má však jednu "výhodu" - je to totiž suchozemský tvor. A tito dva vyrovnaní soupeři proti sobě válčí a zanechávají za sebou hotovou spoušť. A je jen na lidech, aby rozhodli, který z dvojice vyhraje....

  • 12.11.2010
  Rubbadubbers (TV seriál) (2003)

  Čas na koupání je pro děti časem zábavy, cákání s hračkami ve vaně. Rubbadubbers jsou vodní hračky, které tohle všechno mají moc rády. Žijí v koupelně a když není v dohledu žádný člověk, jako zázrakem ožijí a zažívají spoustu kouzelných dobrodružství. A Rubbadubbers mají bujnou představivost – z houby se tak lehce stane pustý ostrov, zubní kartáček se promění v strom a z misky na mýdlo se stane loď.

  • 12.11.2010
  Dougie (TV seriál) (2006)

  Dougie je obyčejný chlapec, který žije se svými rodiči a rád si hraje s albem samolepek. To se díky chlapcově představivosti mění v opravdový svět. V každém díle má Dougie jiný převlek a se svým psím přítelem Timem prožívá ve světě plném písní a kreslených samolepek různá dobrodružství .

  • 10.11.2010
  Tonda mravenec (TV seriál) (1999)

  Tonda Mravenec vyrůstá se svými přáteli v podzemním mraveništi. Přidejte se k Tondovi a jeho partě kamarádů, kteří budou například hledat poklad, utíkat před pavouky, rybařit a dokonce přežijí i zemětřesení.

  • 9.11.2010
  Oswald (TV seriál) (2001)

  Oswald je roztomilá velká modrá chobotnice, která má věrného pejska Weenieho. V každé epizodě se s nimi podíváme do jejich bláznivého a legračního světa. Mezi Oswaldovy přátele patří tučňák Henry, kytička Daisy, paní Motýlková, housenka Katrina, Sněhulák a Dvojčata. Jejich společná dobrodružství je zavedou například na kolečkové brusle, budou organizovat oslavu, péct dorty, učit se hrát na různé hudební nástroje a podnikat spoustu dalších věcí.

  • 7.11.2010
  Vřískot 4 (2011)

  Sidney Prescottová (Neve Campbell) dostává po deseti letech opět hrůzný telefonát od maskovaného vraha. Společně se svými starými (Courteney Cox Arquette, David Arquette) i novými přáteli (Emma Roberts, Rory Culkin, Erik Knudsen, Hayden Panettiere) se stává obětí sériového vraha, který tentokrát hraje s jinými pravidly - svá "díla" si natáčí a zabijí i panny.

  • 2.10.2010
  Nurses (1999)

  Erotický film o zdravotních sestřičkách, které pravidelně navštěvují své nemocné pacienty, nikoliv však pouze kvůli léčení...

  • 11.9.2010
  Hangár 18 (1980)

  Vesmírná mise probíhala poklidně a přesně podle plánu až do doby, kdy byl vypuštěn komunikační satelit. Ten se záhy střetává s neidentifikovaným létajícím předmětem. Po kolizi, která poprvé v historii lidstva dokazuje existenci mimozemské civilizace, se UFO zřítí kdesi v arizonské poušti. Avšak místo, aby vláda světu tak významnou událost odhalila, s vidinou blížících se voleb a jejich poklidného průběhu se rozhodne vše ututlat. Hrůzný nález tak prozatím končí v tajném Hangáru číslo 18...

  • 7.9.2010
  Bombardment of Taku Forts, by the Allied Fleets (1900)

  Dvě skupiny bombardních lodí (bílých a černých) se střetnou na moři a začnou po sobě pálit. Ve filmu není žádná řeč. Tento tříminutový starý snímek z roku 1900 je jedním z prvních válečných filmů vůbec.

  • 24.8.2010
  Return of Ruben Blades, The (1985)

  Dokumentární film o herci, zpěvákovi, skladateli, právníkovi a politikovi Rubénu Bladesovi. Tento dokument konkrétně líčí jeho hudební talent, ve kterém se vyžívá nejvíce a dostal za něj i několik ocenění. Rubén Blades je držitel světového rekordu v prodání nejvíce CD kopií.

  • 15.8.2010
  Perníková chaloupka (TV film) (1983)

  Jeníček s Mařenkou se narodí v chudé rodině, jejíž hlavou je zlá macecha. Když se jednou vrátí hodný otec z trhu - kde prodával dřevo - s prázdnou, macecha v noci rozhodne, že musí Jeníčka s Mařenkou odvést do lesa. Když však otec dlouho nesouhlasí, macecha ho utiší historkou, že je tam najde nějaký šlechtic. To všechno ovšem slyší Jeníček, proto v noci nasbírá kamínky, které bude sypat cestou do lesa, aby se po nich s Mařenkou mohli vrátit. Když je v lese rodiče nechají, obě děti se šťastně vrátí domů. Podruhé, když se macecha rozhodne, že děti odnesou do lesa, Jeníček nestihne nasbírat kamínky a tak se s Mařenkou v lese ztratí. Nakonec narazí na perníkovou chaloupku, kde bydlí na první pohled "hodná" babice, ze které se ovšem brzy vyklube nenasytná "dětijedka".

  • 6.4.2010
  Lišák Zorro (1968)

  Tajemství, romantika a dobrodružství jsou společnými jmenovateli tohoto dobrodružného filmu o životě a lásce legendárního hrdiny. Nosí černou masku, aby zakryl svou totožnost. Je oblečen v černém, aby si zajistil svou bezpečnost. Když dojde na bezpráví, neváhá použít meč, aby bránil chudé proti zkorumpovaným vládním úředníkům. Jeho srdce bije pro krásnou, divokou a nezávislou Esmeraldu, dceru guvernéra. Dokáže však milovat tuto ženu a zároveň dostát své přísaze?

  • 5.4.2010
  Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

  Kapitán Jack Sparrow (Johnny Depp) touží po věčném životě a proto se vydává za Pramenem věčného mládí. Do cesty mu však vstupuje pirátka Angelica (Penélope Cruz) a obávaný Černovous toužící po Sparrowově krvi.

  • 15.3.2010
  The Monster of Piedras Blancas (1959)

  Pověrčivý Sturges žije v majáku se svou dcerou Lucy, kterou velmi nerad spouští z očí. Poblíž však žije v jeskyni monstrum Eddie, které dlouho všichni přehlíželi. Když se však kolem jeskyně začínají nalézat orgány z obětí, začíná teprve smrtelné dobrodružství.

  • 15.3.2010
  Scooby-Doo (TV seriál) (1976)

  Scooby-Doo je mluvící a inteligentní pes, který se svými přáteli řeší každý díl jinou záhadu. Bezhlavý rytíř, bestie z močálu či oživlá mumie a mnoho dalších nadpřirozených a nereálných bytostí straší různě po světě a je jenom na Scooby-Doo, aby vše toto vyřešil a zachránil ostatní před smrtí strachem.

  • 14.3.2010
  Puppet Master: Axis of Evil (2010)

  Ve spojených státech uvažuje Danny Coogan o ukončení druhé světové války. Zjistí, že v jednom hotelu se zabil loutkář Andre Toulon a záhy objevuje bednu s vražednými loutkami. Zjišťuje však děsivé tajemství. Nacisté Max a Klaus spolu s Japoncem Ozim plánují útok na USA a poté, co Dannymu unesou přítelkyni Beth, je odhodlán udělat cokoliv, aby ji získal zpět a pomstil se.
  Vražedné loutky se vracejí! Blade, Pinhead, Jester, Tunneler, Leech Woman, Six-Shooter, Oriental Puppet, Indian Puppet a nová loutka Ninja!

  • 5.3.2010
  Prokletí mlžného ostrova (1945)

  Malý ostrov věčně utopený v mlze, nenápadný a zdánlivě bezvýznamný. V jeho nitru se však odehrává drama lásky, zrady a vraždy. Leo, vdovec a bývalý trestanec spolu se svým kumpánem pozval totiž na ostrov skupinu lidí, kteří jsou odpovědni nejen za Leovu kriminální minulost, ale zřejmě i za smrt jeho milované ženy. Pomsta však na sebe nenechá dlouho čekat a v sídle plném nastražených pastí, tajných chodeb a skrytých místností se odehraje opravdu stylově. Na tento týden nikdo z obyvatel Mlžného ostrova nadosmrti nezapomene.

<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace