Jak přicházejí sny (1998)

Pro mne srdeční záležitost! Kdysi jsem měl psa, Dalmatina a ta představa, že na mě po smrti čeká... Přiznám se, při filmu jsem brečel :)

V Bruggách (2008)

Z nějakého důvodu mám hroznou chuť podívat se ještě teď v zimě do Brug!! Sledování filmu byl pro mě dokonalý zážitek - co může chtít člověk od filmu víc? Sem tam nějaká malinká chybka by se našla, ale - herci, scénář, prostředí, výkony, soundtrack, zážitek z filmu... Prostě pro mne dokonalé :)

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Neříkám, že bych se u filmu nebavil, ale... Celý mi to přišlo směšný ! Možná za to trochu mohl i český dabing. Celý film provází taková vlna nelogičností, až to člověka znechutí... Asi od půlky filmu jsem se už nedokázal udržet a musel jsem se smát ! A když tam ke konci zakomponovali Matrix - to už byla poslední kapka... Prostě strašná slátanina, kterou zachranují jenom celkem zdařilé akční scény (kterých je ale až moc) a krásná Megan Fox. Dávám 40% a to hlavně za tu Megan...

Drsňák (2006)

Film mě nadchnul především svou autentickou atmosférou - jestli to takhle skutečně vypadá v některých částech Německa, tak to potěž... Posledních cca 20 minut jsem sledoval s mrazením v zádech... A u finální scény téměř nedýchal... Skvěle, drsně natočeno for me 85%

Mňága - Happy End (1996)

Mňága a Žďorp je moje nejoblíbenější česká kapela, proto se musím přiznat, že se nejedná o nezaujatý názor :) Ale tenhle fiktivní dokument mě nadchnul ! Působí tak přesvědčivě, že kdybych Mňágu neznal - všechy jejich tvrzení bych jim sežral i s navijákem...Zajímalo by mě, kolik lidí si díky tomuto dílu myslí, že Mňága je úměle vytvořená kapela? Srdeční záležitost. Dávám 100%

Fontána (2006)

Asi po roce, co už mám Fontánu u sebe doma, jsem se konečně odhodlal a na film se podíval... Byl to pro mne jeden z nejsilnějších zážitků co jsem u filmu kdy prožil! Po konci filmu a doběhnutí titulků jsem ještě pořád v transu koukal na obrazovku a trvalo mi několik hodin dostat se zpátky do reálného světa... O filmu samotném je už všechno naspané v ostatních komentářích, takže nemá cenu psát to znovu. Ale ty emoce - jak tohle může dokázat "obyčejný" film?? Jakoby mě naplnil i vyprázdil zároven! Těžko se to popisuje :) Každopádně se co nejdřív chystám na další projekci a Fontána ode mne získává 100%

Krajní meze (1995) (seriál)

Sci-fi seriál kde spousta a spouta dílů končí špatně?? Dokonalost! Nenajdete moc seriálů, které mají tu odvahu vám ukázat, že skutečně občas něco skončí i špatně... Bohužel kvůli některým dost špatným dílům nemůžu jít s hodnocením na maximum. Ale i tak si seriál Krajní meze cením na 90%