Naprosto dokonalé (2016) odpad!

"Pokud nejste tady, pak jste úplně mimo." Neznalost seriálu. Pár vtipných situací bylo, ostatní pouze trapný pokus. Platí spíše: "Pokud tohle neuvidíte, pak jste úplně v pohodě!"

Hořkých sedmnáct (2016)

Spokojenost, člověk se dost zasmál. Nejvíc mě pobavila situace s velmi moudrým starým mužem, který je v domově důchodců – LICHOTKA. Hudba skvělá, teenage příběh taky fajn a dost reálně pojatý. Taky se mi moc líbil kraťas na závěr. Summa summarum ★★★★.

Re - cycle (2006)

Nechápu jak mě mohl tento snímek míjet tak dlouhou dobu. Možná, že dřív bych mu neporozuměla. Recyklace má dost dobře promyšlený svět. Fantasy prebíjí hororové prvky, což zde není vůbec na škodu. Jedná se o jedinečné dílo, které má mnoho zapamatovatelných úseků, zejména těch v kterých byste se neradi ocitli.

Temná strana dveří (2016)

Zamlouvalo se mi to více než většina letošních hororů. Možná proto, že mám Sarah Wayne Callies moc ráda. Hororové to ale moc nebylo. Dobrou noc, spi sladce, blechy z postýlky vyženeš hladce.

Dangsineul joomoonhabnida (2015) (seriál)

Nádherně mi zde vyhovovaly cca 20 minutové díly, plynuly rychle a celé drama bylo rázem fuč. Hlavně mě zde zaujala hlavní hrdinka Ga-eun Kim a to jak si dokázala užít každé sousto. Připomnělo mi to roli Bo-ah Jo v seriálu The Idle Mermaid, která mě zaujala stejnou rolí... že by další oblíbenkyně hned po tom, co ji vidím roztomile jíst? ... Milým překvapením byla i dějová linka, která nabídla mnoho a to vše s klidem, žádný spěch ani naléhání. Dočkali jste se toho tak akorát v rámci zkrácených dílů. Oddechová záležitost, která potěší srdce i oči a podráždí chuťové buňky.

Hranice života (2005)

Není to špatné, určitým způsobem snímek překračuje hranice logického chápání a pořádně to s vámi zatočí. Během filmu se otevírají stále další varianty a možnostem se meze nekladou. Ovšem dílky stejně zapadnout a možná ne...

Madam Angteuwan (2016) (seriál)

Mě se to moc líbilo. Uznávám jsem ovlivněna Joon Seong, který v mých očích ostudu prostě nikdy neudělá. A v podstatě co bych tady povídala jen o něm, zbylí herci na mě udělali taky velký dojem. Jediné co mě nebavilo, nebo možná rozčilovalo byl přístup obou hlavních postav k experimentu a jeho pokračování nepokračování. I když některé věcí byly přes čáru dalo se to snést, ostatní příběhy byly skvěle vybrané a některé psychologické zákroky bylo fajn sledovat. /SPOILER/ Souhlasím s názorem Zízy že experiment se měl utnout, ona ta druhá a třetí část - opakované výkyvy názorů Hye Rim a hádky, následné usmíření - ani za moc nestály. Právě diváka jen rozčílili, že se to znovu opakuje (alespoň na mě přesně takto působila hlavně třetí etapa). Co se mi ale moc líbilo byl konec, kdy nebylo žádné rok poté, ani další pohádkové uzavření (i když trochu pohádkové bylo), myslím to hlavně z pohledu doktorky a Seung Chan. /KONEC spoileru/ V tomto seriálu jsem si až nyní více všimla herečky Ye-seul Han nebo-li veštkyně Hye Rim, která byla nádherná a roztomilá, že bych se do ni hned jako "subjekt D" zamilovala. Plus super kamera a hudba, takže jsem nadmíru spokojená. ★★★☆

Inkarnace (2016)

Podle zdejších reakcí jsem očekávala větší blbost než mi byla nastolena. Příběh nebyl nejhorší, ale je pravdou, že zrovna také nefrčel. Něco tomu chybělo, nějaká ta energie... hodnotit to jako horor bylo by méně hvězd. Myšlenka skvělá, ale zpracování zadrhávalo. Hlavně jsem očekávala nějaký nový prvek, ale žádný se neobjevil. Zda nefungovaly ani černé oči, ani "vyblití" démona... a tak nějak nefungoval ani strach. Na tento snímek asi rychle zapomenu.

Mej žen jü (2016)

Moc se mi líbilo zpracování. Komedie se místy trářila jako parodie, ale právě díky humoru si tento film vysloužil čtvrtou hvězdu. Opravdu rychle vše uplynulo, pokud Asii nemáte moc "ochutnanou", nedoporučuji, protože práve tento humor nemusíte pochopit. Hlavně je to opravdu dost střeleně pojaté. ★★★☆