Thor: Ragnarok (2017)

Kino CinemaCity Ostrava 13/11/2017│2D originální znění

Boží stvoření (2013)

Nudný a divný film, který jsem si místy zrychlovala, jinak bych to asi nezvládla a ani by to ničemu neškodilo. PS. Toho potkat v lese nechcete..

Hardcore Henry (2015)

Další 90 minutová hra, možná cosi nového.. no mně to připomnělo Kill switch (2017), který jsem viděla dřív a taktéž nezaujal. To si příště raději zahraju skutečně hru a nebudu jen koukat.

Černé jezero (2016) (seriál)

Začalo to báječně, ale postupně to ztratilo kouzlo. Některé situace hlavního páru mi přišly zbytečné, upovídané a nezajímavé... hlavně když očekávám vše jen ne intriky, a jejich milostná historie mi také byla putna. Zato minulost domu, prostředí natáčení na jedničku. Místy jsem se však dost nudila, proto hvězda dolů. ★★☆

Too bi keontinyoodeu (2015) (seriál)

Kouká se na to dobře, poslouchá se to dobře a odpočívá se u toho taky dobře. Příběhově fajn, uvítala bych jen trošku více vtipu pak by to frčelo rychleji.

Suo yi……he hei fen jie hun le (2016)

Příjemná komedie, neurazí ani nenadchne. Přišlo mi to povědomé tak možná proto. Na odreagování ideálka.

Banggwa hoo bokboolbok (2013) (seriál)

Díly dokáží pobavit a na tu chvilku člověka i zabavit. Oddechová blbinka, kterou rychle smlsnete, ale nezasytíte se.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Maraton Pána prstenů – Kino Metropol Olomouc 18/08/2017│2D originální znění│prodloužená verze

Pán prstenů: Dvě věže (2002)