Sousedi (2014)

Na doporučení už asi nikdy nejdu do kina. Film vhodný pro nedělní odpoledne u kterého si schrupnu. Kino Cinemacity Ostrava│6/6/2014│2D

Jupiter vychází (2015)

Nevím čím začít, ale vím, že k žádnému filmu jsem neměla tolik výtek. První věc je samotný děj. Začátek mohl být rozvinutější, víte tak málo a najednou jste ve vesmíru kde se na vás hrne několik různých ras. Samozřejmě s jejich množstvím se s nimi ani pořádněji seznámit nedalo, film by musel být delší a řekněme, že dvě hodiny bylo příliš. Taky jsem si počas sledování uvědomila, že mi asi něco ušlo, jelikož se z jednoho nebezpečí dostala do druhého aniž bych tušila jak se to stalo. Další věc, chvilky které měly diváky strhnout - nestrhly. Tak třeba zaláskování dvou hlavních postav jakoby se nestalo. Teda já si toho pocitu blízkosti vědoma nebyla, bylo to opravdu hrané a připadalo mi jakoby své scénáře četli poprvé. Zprvu jsem to hodila na dabing, který takhle někdy lehce zničí vtip, romantiku.. jakékoli situace; ALE ejhle nekoukala jsem na dabovanou verzi, takže problém je jinde... A konečně se dostávám ke zvukovým efektům, které byly hrozné a vůbec se tam nehodily. Připadala jsem si, že se koukám na starší filmy kde se napětí snažili vytvořit podobnými zvukovými efekty. Celkově film zhodnotím tak, že se jedná spíše o sci-fi komedii. Mělo to větší potenciál, ale zklamaná nejsem, protože jsem od toho zázrak nečekala. Obsahuje to několik filmů dohromady (díky rasám a ději se mi chvílemi přihodily myšlenky na muže v černém, thora, strážce galaxie, hvězdnou bránu ap.). Kino Cinemacity Ostrava│5/2/2015│3D

Banchangggyo (2012)

Tento příběh si vychutnáváte od začátku do konce... bez přestávky hltáte děj a nakonec si říkate, jak to že už to skončilo. Pro mě oživující romantická komedie. Hned bych se podívala znovu. Bezva pár, skvělí herci. Záhavné spojení. Nic tomu nechybělo. Vhodné na osvěžení dne.

Ben a Kate (2012) (seriál)

Odreágovka od zkoušek, na to je tento seriál dokonalý.

Transcendence (2014)

Trancendenci dávám 4 ★ a to díky nedávno shlédnuté Lucy. Příběh měl rozvinutější myšlenku, hlavně tedy lepší závěr. Ale chvílemi to opravdu připomínalo Lucy, jakousi spojitost to mělo. Možná díky podobným prvkům a myšlence.

Já, Frankenstein (2014)

Film, který připomíná hned několik dalších filmů..

At the Devil's Door (2014)

Jak často se stane, že se něco jeví skvěle a vypadne z toho něco co není až tak skvělé, jak jste očekávali? Často. Jinak tomu není ani zde, absolutní.. nesmyslný konec, po kterém jsem koukala na obrazovku s ústy dokořán, s myšlenkou zda jsem to nepřepla na nějaký jiný film.. naopak některé věci by se daly vychvalovat.. akorát mě od vychvalování opravdu odradil konec.. takže.. ..

Sowon (2013)

Opravdu nádherný film, člověk si zase jednou uvědomí jaký život umí být a děj mu to prozradí sám. To je to, co tak miluji na JK filmech, nikdo Vám tam neotlouká o hlavu opakované fráze jak se život musí žít a podobně. Vše to vyplyne z děje a nechá to na Vás mnohem větší a rozhodně delší dojem.. "Narodit se je dar."