Železná srdce (2014)

Kvalitní autentická kamera, u filmu jsem se nenudil ani na vteřinu!

Špinavý prachy (2014)

Film o odpuštění a novém začátku bez ohlížení a souzení dle minulosti. Co se stalo, stalo se - nenechme se definovat podle starých kalendářů. Nechápu proč bych si dle zde komentujících neměl na film už nikdy vzpomenout - tady jde jen o osobní pohled, a to dle vlastního individuálního života - vy si na něj třeba nevzpomenete, ale já jo.

Transformers: Zánik (2014)

Záběry proti Slunci, občas vtipné momenty, dobré efekty, a někdy i fajn scény, které jsem si nepokrytě užil. Jo, na to že ostatní Transformers a podobné hodnotil jako odpad, toto celkem šlo. Mohlo to být ale kratší.

Predestination (2014)

Mně přišlo, že film ani nezačal a už skončil. Natolik mě to vtáhlo. Ale možná to bylo příliš krátké, něco tomu chybělo.. Sarah Snook mi připomíná Kathy Bates z "Misery nechce zemřít".

Interstellar (2014)

Neztotožnění s postavami po celé délce filmu. Negradující děj. Příliš rychlé skoky v příběhu (přípomínalo Promethea) či příliš nudné tempo. Podivná kombinace hudby a dialogu, ticha a děje. Dojem "hraného divadla". Odkrytí šablonovitosti McConaugheho. Čekal sem víc, dostal sem míň.

Chlapectví (2014)

Někdo dokázal definovat moji ideální partnerku :-)

Znovuzrozeni (2012) (seriál)

Mysteriózní příběh, super kamera, krásná příroda, atmosférická hudba, nádherné ženy a děti co vyvolávaj bad tripy! Nejlepší kombinace.

Aféra (2014) (seriál)

Tak todle je bomba. Napětí se drželo do 4. dílu 1. série, kde se tempo poněkud zpomalilo, tak uvidíme, jak to bude dál. Každopádně neotřelý způsob vyprávění potvrzuje, že potenciál filmu jako umění či popisu psyché je stále plně nevyužitý a stále nás má čím překvapit. Damn, 9. díl byla pěkná nálož! Tolik herectví a zvratů v jednom dile sem dlouho neviděl