Simpsonovi (1989) (seriál)

Nedokážu si představit, že by někdo tomuhle seriálu dal palec dolů. Bez tohohle seriálu si život nedokážu představit. Jsou nejlepší!!!

Houbičky (2007)

Díval jsem se na to ve dne - v noci bych se na to dívat nechtěl, protože je to fakt strašlivý. SLABÝM POVAHÁM NEDOPORUČUJI - no to fakt ne, vypadá to mírně ale je to rafinovaná hrůza - ten nápad samotný je skvělý - jedničku za scénář, za herce, za režii, možná i za něco jinýho, aha, taky jedničku za střih. Je to děsivější než to vypadá, věřte mi, lidi...

Kostka 0 (2004)

Super - možná by mohli ukázat trochu víc z okolí kostky, ale jinak skvělý film. Každý musí ale přiznat, že tenhle film je největší masakr ze všech předchozích. Ale teda - ta jedna ubraná hvězdička je za SPECIÁLNÍ EFEKTY, to se musí přiznat. Ten "efektář" a ty počítačový technici byly fakt dyliny, opravdu to vypadá děsně, jak se na něj na začátku vylije ta kyselina, a ne jenom to, to vůbec ne, vypadá to všechno hrozně neopravdově, některé ty masakry by ve skutečnosti vůbec takhle nevypadali. Je tam jedna výrazná (nebo nevýrazná, to je jedno) chyba: V prvním díle jedna postava říkala něco jako, že je nikdo nesleduje a další věci, které se z dílem 0 vůbec neschodují. Ten film je celý takový divný. Ale i přesto je úžasný.

Kostka (1997)

Skvělý film, celkem zajímavý nápad, který za to stojí, ale jedno se musí nechat - efekty filmu jsou příšerné!

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Kostka 2 byl skvělý film ve všech směrech - první díl sice možná nepřekonal, ale šíleností se mu nevyrovná...xD

Kruh (2002)

Originální nápad, skvelé herecké výkony, extrémně děsivé - prostě úplně nejlepší! Je tolik filmů, které se snaží napodobit "The Ring", ale skoro žádný mu nesahá ani po kotníky. Kruh patří do řady takových těch filmů, u kterých se člověk fakt bojí.

Vražední ptáci (1987) odpad!

Žádna italská hororová klasika, jenom další Joe D´Amatova sr*čka, takových laciných hororů jsou hromady - věřte mi, pořád aby tam byl jenom nějaký masakr, na psychický děs se vůbec nesoustředí - nedívat!