Líbáš jako Bůh (2009)

Mírně praštěná komedie, ale dost dobrá zábava a elegantně hrající Bartoška. Celkově příjemný a koukatelný film.

Dannyho parťáci 2 (2004)

Opět zbytečně překombinované. Takže to dobré ve filmu v tom snadno zaniká.

My Fair Lady (1964)

Pro mne jednoznačně nejlepší muzikál všech dob! Jediný, kdo by s ním snad mohl soupeřit je o pět let starší Hello, Dolly!, ale ten nemá tak krásný a dojemný příběh.

Barbar Conan (1982)

Nemá cenu zdržovat. Vzhledem k tomu, že jsem neviděl (a nespíš už ani neuvidím), v tomto žánru lepší film. Nádherný příběh, nádherně zpracovaný - prostě extratřída a ode mne JASNÁ PĚTKA!

Velké nesnáze v Malé Číně (1986)

Totální slátanina, které k dokonalosti chybí jen kousek. Vždycky, když se nějak necejtim, pustím si tenhle film a je mi fajn.

Babička (1940)

Film z něhož dýchá štěstí, upřímnost a láska. Něco co každý tolik potřebuje a čeho se nám čím dál víc nedostává.

Dannyho parťáci (2001)

Proč tam bylo tolik lidí a co to tam vlastně dělali? Hoďnoťte si jak vysoko chcete. Já si jdu pustit "Podraz"!

Poznáš muže svých snů (2010)

Filmům Woody Allena se programově vyhýbám i když tenhle člověk rozumí svému řemeslu a filmy rozhodně točit umí. Ale rozhodl se prostě, že když něco natočí, nikdo nebude mít radost a také z toho nikdy nesleví. Jeho filmům prostě chybí obyčejné lidské štěstí. Možná proto, že ho sám nikdy nepoznal? To nevím! Divadelní věci, tohoto filmového chrliče, působí mnohem lépe. Dávám dvě hvězdy za tu rutinu!