Žít (1952)

Už len kvôli tej ukrutnej stopáži a nezáživnej poslednej tretine filmu nemôžem dať 4*, aj keď samotný príbeh by si to možno zaslúžil. Akonáhle chlapík zomrie, spomínanie jeho kolegov z práce naňho je veľmi nezáživné. Hodnotenie: 65%

Gohiki no šinši (1966)

Solídne natočený filmík, štylizovaný do žánru noir Ameriky 20.-30. rokov - klobúky a kabáty, striptíz, hudba, gangy. Začiatok sa mi páčil ale viac ako stred a koniec filmu, ktorý je ľahko predvídateľný. Hodnotenie: 70%

Opilý anděl (1948)

Mifunemu sadla rola šéfa gangu a frajera ako uliata. Zbytok dosť zaostáva. Chýba akási gradácia, nejaká pomyselná nit, ktorá by ťahala príbeh dopredu. Hodnotenie: 60%

Televízia po slovensky (2011) (seriál)

Videl som niekoľko dielov, a celkom kvalitne ponali tento doku-seriál, páči sa mi tiež ten humor a nadsázka. 80%

Stormy Seas (1932)

25. diel seriálu Flip the Frog. Flip je námorník a chce zachrániť slečinku z lode na burácajúcom mori...môžte hádať, ako to skončí. 40%

What a Life (1932)

19. diel seriálu Flip the Frog - tentoraz ako pouličný muzikant. 40%

Dobrák Rover (1991)

Príbeh je taký jednoduchší Disney a aj animácia vyzerá na prvý pohľad veľmi pekne. Lenže pri pohyboch animácie sú velké skoky, ktoré ju tým kazia - akoby to bolo spackané, narýchlo urobené. Aj ked sa na gagoch nedá pobaviť, príbeh má svoje čaro a pre deti určite bude zaujímavý. Hodnotenie: 65%

The Village Specialist (1931)

13. diel seriálu Flip the Frog - tentoraz ako (veľmi zlý) vodoinštalatér. 45%

Mirror, Mirror - Season 2 (1997) (série)

Druhá séria seriálu Mirror, Mirror - v telke to bežalo pod názvom Čarovné zrkadlo (z roku 1995), už nebola taká zaujímavá, ani tak kvalitne spravená, ale stále sa to z pohladu detského diváka dalo pozerat. 55%