Lajna - Série 1 (2017) (série)

Po dlouhé době seriál z hokejového prostředí. První díly jsem dost přemýšlel nad tím, jestli se seriálem neseknu, trochu jsem se nechytal. Pak se ale rozjel (nebo jsem přivykl zpracování). Cekově za mě spokojenost a určitě se někdy podívám znova.

Lajna - Série 2 (2019) (série)

Jeden z případů, kdy jsem nevěděl, jestli je druhá řada dobrý nápad. Ta první byla dobrá, tak jak byla. Nebylo potřeba přídavku. Nicméně přišel. Měl pár dobrých momentů, ale spíš mi přišlo, že víc těch horších. Celkově shrnuto, druhá řada být nemusela, táhne tak ten seriál dolů, byť pár světlých momentů tam je.

Lajna - Baráž (2019) (epizoda)

Asi nejlepší díl druhé řady. Měl švih, ale ten konec se nějak nezvládl mi přijde. Rozhodně mohl být lépe zvládnutý.

Princip slasti - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

Zatím všechny díly, co byly, jsou mezi ** a ***. A tenhle taky. Takže jsem opět zvolil nižší hodnocení, aby se tak nějak udržel průměr. Děj místy dost předvídatelný. Víc k tomu asi nemám,

Princip slasti - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Tak jsme měli akční závěr a náznak toho, že už i Ukrajina bude zapojena do mezinárodního procesu. Ale celkově téměř žádný posun. Aspoň zjevný posun.

Lajna - Leningrad (2019) (epizoda)

Konečně došlo i na lepší díl, který byl hlavně o hokeji a pověrčivosti. Je vidět, že hokejová témata, která nebyla v první sérii tu jsou, jen je použít.