Teorie velkého třesku - Mateřská kapacita (2009) (epizoda)

První zjevení se Leonardovy matky bylo jak blesk z čistého nebe. Vlítla do seriálu jako dělostřelecká příprava před ofenzivou, zbořila co se dalo a nechala za sebou hromadu kráterů a spálenou zemi.

Teorie velkého třesku - Algoritmus přátelství (2009) (epizoda)

Kopance do humanitních věd se prostě neodpouštějí. Za to tvorba algoritmu přátelství podle "Kakadu Stua" byla výborná. A hodně mě pobavili i Sheldon na stěně.

Okupace - Série 2 (2017) (série)

Z druhé série jsem měl dost obavy. První podle mě skončila výborně. Tak proč dělat druhou? A bál jsem se jak navážou. Nakonec se návaznost podařilo dobře. Možná víc než to. A některé díly mě opravdu bavily tak, že to už víc nešlo. Zklamal mě závěr. Čekal jsem nějakou pecku, ale dopadlo to tak, jakoby seriál měl pokračovat dalším dílem. Běžet do nekonečna. A všichni dobře víme, že i když je seriál sebelepší, tak se jeho potenciál jednou vyčerpá.

Okupace - Únor - 2. část (2017) (epizoda)

Na to, jak některé díly byly prostě dokonalé, tak konec se podle mě moc nepovedl. Začínal jsem mít takový pocit asi po třetině dílu, bylo vidět, že to směřuje jako do nikam a že se grandfinále konat úplně nebude.

Okupace - Únor - 1. část (2017) (epizoda)

Oddalování čekáni na finále a ještě trochu přilití oleje do ohně. A nechápu, jak je možné prolomit ruské armádní servy tak rychle.

Okupace - Leden (2017) (epizoda)

Jakoby se jeviště připravovalo na závěr, který by měl být velkolepý. A teď, bude opravdu?