Okupace - Únor - 2. část (2017) (epizoda)

Na to, jak některé díly byly prostě dokonalé, tak konec se podle mě moc nepovedl. Začínal jsem mít takový pocit asi po třetině dílu, bylo vidět, že to směřuje jako do nikam a že se grandfinále konat úplně nebude.

Okupace - Únor - 1. část (2017) (epizoda)

Oddalování čekáni na finále a ještě trochu přilití oleje do ohně. A nechápu, jak je možné prolomit ruské armádní servy tak rychle.

Okupace - Leden (2017) (epizoda)

Jakoby se jeviště připravovalo na závěr, který by měl být velkolepý. A teď, bude opravdu?

Okupace - Prosinec (2017) (epizoda)

Nejvyšší hodnocení nejenom za celý díl, ale i za dění kolem Jespera Berga. Politický kolotoč v praxi.

Simpsonovi - Skinner - sladký nepřítel (1994) (epizoda)

Dabing dost zvláštní, některé dabéry si u některých postav neuvědomuji. Epizodu držel hlavně Willy a jeho nahánění Spasitele v potrubí.

Okupace - Listopad (2017) (epizoda)

To byla prostě pecka! Abych použil citát z Iron Sky: "Shit, this is keep going better and better!" Problematika Norska dostává několik dalších rozměrů. Děj v tomto díle člověka naprosto pohltí a nedá mu odpočinout, dokud není konec a pak se stejně člověk těší na další část.

Teorie velkého třesku - Porušení statu quo (2014) (epizoda)

Díl, ve kterém se Sheldonovi zhroutí svět, a to hned z několika důvodů. Je otázka, proč k něčem u takovému nedošlo dřív. Rozhodně by to nebylo překvapení.

Okupace - Říjen (2017) (epizoda)

Co se stane v norském hlubokém lese, zůstane v norském hlubokém lese. Ačkoliv celý děj nepřinášel nic zvláštního, tak konec to dobře dohnal. A myslím, že o Frídě ještě uslyšíme.