Agresivní virus - Série 2 (2015) (série)

Velmi vyrovnaná série. Každy díl je dobrý, ale není dokonalý. Poslední díl série považuji za nejsilnější. První série byla hodně kolísavá a tato je svou kvalitou vyrovnaná. Pořád je co sledovat a něco se děje. Rozhodně se máme dále na co těšit.

Agresivní virus - Série 3 (2016) (série)

Je to sice slabších 5*, ale je. Na druhou stranu obě předchozí série byli o něco slabší. Tato série od začátku ukázala, že bude daleko akčnější a zábavnější. Ta komornější stránka, ač není špatná, jde stranou. Virus se rozšířil a celé město bojuje. Postupně se nám série rozjíždí a v závěru dostává fakt dobrý náboj. Když už vše vypadá na dobrý konec, tak přijde rána, která seriál posouvá do další řady.

Air terjun pengantin (2009)

Asiatky se mi nikdy moc nelíbily, ale tady? Nechal bych si sakra říct. Beru to u tohoto Indonéského hororu jako velmi kladnou záležitost. Navíc mě občas otravuje hudba, ale tady? Tady je novodobá a celkem se i hodí. Problém jsem měl s občasnou nelogičností a s některými detaily (Ženský po vysprchování okamžitě suchý vlasy, navíc vyfénované a upravené, jak to mohli udělat v polorozpadlé boudě?). Detaily řešit nebudu, většina nízkorozpočtových hororů má chyby a tady by se jich samozřejmě našlo víc. Jde o slasher, tudíž nečekat nějaké hutné zázraky. Divák by si měl užít obstojnou atmosféru s dobrou hudbou a pár slušných scén, které jsou dost nadprůměrem. Maska psychopata je dobrá, i když Freddy jí měl samozřejmě lepší. Divák nesmí hledat zbytečné problémy a chyby, protože typický slasher se dá užít i bez hledání detailních prkotin. Pokud bych se zaměřil na chyby, s hodnocením bych musel níž, jenže tady jde o svižný slasher, kterému se v této době USA produkce nevyrovná. Pro hororové milovníky slasherů doporučuji.. 6/10 = 65%

Ajťáci (2006) (seriál)

Po první sérii končím, nemám na tohle žaludek, už dlouho jsem se nenudil u komedie jako u této. Nejspíš půjdu proti proudu, ale jinak to nejde..

Akce kachna (2001) odpad!

Spíše se hodí akce "sračka". Od tragických a otravných hereckých výkonů dětí, až po naprosto nicotní příběh, který nemůže zaujmout ani nejtupější uživatele CSFD. Nezáživný rodinný film, který v TV snad už neuvidím a příště snad radši sáhnu po Ulici nebo jiné nekonečné seriálové kravině, která je aspoň v hereckých výkonech trošku na vyšším levelu a to je sakra co říct .. 0/10 = 3%

Akta X - Film (1998)

David Duchovny a Gillian Anderson a jejich Akta X přináší film, který kvality nezapře. Originální příběh, dobrý děj a špičkové herecké výkony obou hlavních herců. Hodně věcí se vyjasňuje postupem času a to mě bavilo na všem nejvíc. Člověk je v nejistotě, až do úplného závěru... 8/10 = 80%

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Od předchozího dílu obrovský pokles. X-Files: I Want to Believe je jen průměrný krimi thriller, který ničím nepřekvapí. Velký klad je snad herecké obsazení, které se naštěstí nezměnilo po deseti letech... 5/10 = 55%