Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční

Recenze (1 933)

Rodina na baterky (2021)

Parádní animovaný snímek, který má všechno. Je zábavný, nutí vas k zamyšlení a je i emočně založený. Od první minuty zábavný se skvělou hudbou a animací, moc toho vytknout nejde.. 9/10 = 92%

plakát

Narcos - Bossí strategie (2017) (epizoda)

Pablo Escobar je jen jeden a i když džentlmeni z Cali jsou zajímavý, první díl úplně nepřesvědčil

Ranařky (2021)

Na takovou tu klasickou sobotní nudu ideální film. Průměr, který ničím nepřekvapí ani neurazí.. 5/10 = 50%

plakát

Všichni moji přátelé jsou mrtví (2020)

Pokud divák zapojí mozek, je to špatně! Doporučuji vypnout mozek a užít si zábavnou jízdu, ale nehledat v určitých věcech logiku. Snímek je hlavní kandidát na mejdan roku, i v Polsku to umí rozjet se vším všudy.. 7/10 = 72%

Hlasy (2020)

Netflix nespí a konečně nám nabídl horor, který stojí za to. V roce 2020 moc hororů nevyšlo a kvalitních? To už vůbec ne. 8/10 = 82%

Noví mutanti (2020)

X-Meni skončili Loganem a tak to mělo být. Pokud se tvůrci rozhodli investovat do tohoto zbytečného snímku, měli mít v hlavách i další díl. Rozjezd nové moderní mladší ságy by nebyl úplně špatný nápad, ale pokud šlo jen o to, jak nejrychleji získat chechtáky do kapes, tak se to nepovedlo a mnoho fanoušků X-Menů nemůže tento film ocenit. Nemám z filmu úplně špatný pocit, o úplný paskvil se nejedná, ale ... Asi tak. 5/10 = 50%

Vyšinutý (2020)

Takový ten fajn den s Russellem Crowem. Sice vypadá, jak kdyby sežral prase, ale pořád tam ten jeho um je. Místy naháněl hrůzu a žádné mazlení, ale pořádné nakládačky. Bavil jsem se a to nejdůležitější. 8/10 = 80%

plakát

Papírový dům (Netflix verze) - Série 3 (2019) (série)

První dvě série byli dokonalé, třetí je také na velmi vysoké úrovni, ale překonat něco dokonalého? Prakticky nemožné, i když série pořád baví, závěr byl špičkový, tak druhá loupež nemá takový náboj jako ta první. Přesto se to stále dobře sleduje a postavy jsou skvělé, což je důležité.

plakát

30 stříbrných - Ouija (2020) (epizoda)

Mírný úpadek kvality, ale nic zásadního. Atmosféra je stále fantastická a nedá se jí nic vytýkat. První díl měl tempo, druhý díl také, ale trošku se změnil směr. Druhý díl je kvalitní duchařina, která má napětí a najde se i pár hodně brutálních scén. Kvalitu si drží na nejvyšší úrovni a je co sledovat, jako horor funguje seriál opravdu skvěle.

plakát

30 stříbrných - Telarañas (2020) (epizoda)

Jsem překvapený jaký náboj pilotní díl měl. Španělé umí atmosféru budovat vždy dobře a ani 30 stříbrných není výjimkou. Děj je fantastický, prakticky od první minuty do vás tvůrci jdou a pokud si udrží tempo i v dalších dílech, čeká nás jeden z nejlepších hororových seriálů poslední doby. Závěrem bych řekl, že hlavní herci jsou zvolený příjemně a nikdo vám zatím krev pít nebude. Najdu jediný zápor a to je scéna v sanitce, kdy trochu efekty skřípaly, ale to je malý škraloup a dá se snadno zapomenout. Nemohu jinak než ocenit nejvyšší poctou.