Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Začátek byl vyloženě pro děti, druhá polovina pro změnu až moc strašidelná. K tomu jedna děsná písnička, kterou omílali pořád dokolečka, a přesně ten styl animace, který nemám ráda. Škoda, protože na Coraline jsem se dost těšila.

Hlavně nezávazně (2011)

Oddechová komedie na téma "kamarádů s výhodami". Několik fakt vtipných scének a hlášek (nejlepší byla ta "balónková"), ale jinak průměr.

Fotři jsou lotři (2010)

Třetí díl úspěšné komediální série. Nejvíc se mi líbil první díl, tenhle byl asi nejslabší, ale to nemění nic na tom, že pořád lehoulince nadprůměrný. Dochází opět k řadě nepochopení, zmatků a nenávisti mezi Gregem a jeho tchánem. Na konci je hezky rozehráno téma, které naznačuje, že by příběh mohl pokračovat.

Divoká noc (2005)

Klasická teenage komedie. Film to není vůbec špatný (akorát na můj vkus je tu zbytečně moc "nahotinek"), ale nebýt Mila, tak bych nejspíš dala o hvězdičku míň.

Morganovi (2009)

Oddychová pohodová komedie z amerického venkova. Klasický vývoj děje, rozhodně nic neočekávaného, ale zas taková nuda, jak se tu píše, to určitě nebyla. Průměr.

Wish Upon a Star (1996)

Klasická teenage/rodinná komedie. Celkem zajímavá, takový průměr. Dostala jsem se k ní díky odkazům v několika seriálech (v USA to asi bude neporovnatelně známější film než u nás) a nelitovala jsem.

Štěstí ve hře (2007)

Tak takhle opravdu ne... Nic jsem od Lucky You nečekala, ale i tak jsem byla zklamaná, protože na to se nedalo dívat... Po půl hodině, kdy se naprostá většina děje odehrávala u pokerového stolu, a kde vám neustále ukazují, jaké má kdo karty, a jak si ten a ten člověk sází, dorovnává atd., jsem začala některé části přeskakovat. Občas jsem někde na pár minut zastavila, ale bylo to opět to samé. Pro zažrané hráče pokeru to nemusí být úplně špatné, ale když se chce člověk podívat na poker, tak se podívá přímo na pokerovou hru, a ne na film, že...

Titanic II (2010)

Přistupovala jsem k tomu skepticky a hned úvodní scéna byla fakt příšerná. A stejně tak všechny další, které obsahovaly počítačové efekty. Když ale tohle pominu, tak to vůbec nebyl tak strašný film, který by si zasloužil tolik odpadů. Jde o stejnou úroveň jako u většiny katastrofických filmů a tak je to třeba brát. Nedej bože to snad srovnávat s Cameronovým Titanicem, to je opravdu nesmysl.

Tady Reed Fish (2006)

Na tenhle film jsem se chtěla podívat kvůli Alexis Bledel, má v něm ale jen takovou menší roli, která mi k ní navíc vůbec nesedla. Jinak ale nic zvláštního; má to být romantické komediální drama, ale podlě mě to nebylo ani moc romantické (romantiku si představuju jinak), ani komediální (ani jednou jsem se nezasmála, ani neusmála), ani dramatické (bylo mi srdečně jedno, jak to dopadne).

Poslední píseň (2010)

Teda dlouho jsem neviděla rozporuplnější věc... Začalo to jako průměrné rodinné drama, pokračovalo to jako letní romantika, a pak se to dostalo do smutné a depresivní fáze. Čekala jsem ty první dvě "fáze", ale tu třetí opravdu ne. A nevím, jestli to myslím pozitivně nebo negativně. Prostě se to dostalo někam, kam by se podle mě takovýhle film dostat neměl, ale zároveň se tam ta zápletka hodí... Tahle část je opravdu hodně smutná, a akorát mi potvrdila mou filozofii posledních let - nekoukat na depresivní a násilné filmy, protože v životě člověk zažije špatných věcí ažaž, tak proč si je ještě připomínat takhle. Možná hodnocení časem změním, ale prozatím - čtyři a půl hvězdičky.