• Thriller

Hidden (2015) odpad!

Otřesná nuda, nesnesitelné hlavní postavy (hlavně to děcko). Dávám odpad, protože bohužel nižší hodnocení tady dát nejde.

Jak vyrobit vraha (2015) (seriál)

Svěděctví o tom, že se americká policie neštítí ničeho a ještě tyto ohavné činy prezentuje jako Boží vůli. Dokument je krásnou ukázkou toho, jak soudní systém USA funguje pouze ve prospěch bohatých a vlivných. SPOILER: Můj typ na skutečného vraha je mladší bratr oběti.

Ďábel od vedle (2019) (seriál)

Skvělý dokument o monstrprocesu vedenému proti americkému automechanikovi, který se podobal jedné fotce Ivana Hrozného - nacistického dozorce v koncentračním táboře Treblinka.

Americká vražda: Rodina od vedle (2020)

Velmi dobře udělaný dokument. Přehledně a jasně zpracované, v časových liniích se dá dobře orientovat. Ovšem na obsah se musí člověk psychicky obrnit.

Babadook (2014)

Sobecká, blbá a hysterická kráva tězce nezvádá svého rozmazleného vychcaného zmetka syna, který je nebezpečný pro sebe i okolí. Celé to stále graduje a i když se to snaží o nějaký hororový nádech a hlubší myšlenku, já osobně jsem si film vůbec neužil, protože jsem se nedokázal zbavit příjemného pomyšlení na to jak dávám oběma hlavním "hrdinům" kopačku do hlavy.

Co se z nás stalo (2015) odpad!

Co se z nás stalo? Banda dementních čurá*ů! Ta se z nás ale nejspíš nestala, ale už dávno jsme jí byli... Příběh dysfunkční rodiny z dánského předměstí která totálně posere všechno, na co sáhne. Já osobně si přál tak od 25. minuty, aby už celé předměstí vybombardovali a byl konec, to se bohužel nestalo a tak jsem přišel o 85 minut života a těžce toho lituju. Ubohá atmosféra a naprosto debilní, nelogické, nesoudné jednání VŠECH postav dělají z Co se z nás stalo jednu z nejhorších sraček, které jsem kdy viděl.

Chaos (2005) odpad!

Viděl jsem jen málo horších filmů. Jako komedie to ale místy ušlo...

Lidská stonožka 2 (2011) odpad!

Nedávám odpad, protože bych nerozdýchal ten "hnus" co ve filmu je. Dávám odpad, protože je to totální blbost, "oběti" mají x možností utéct, před jistou smrtí se koukají na svého tyrana jak k nim pomalu jde a nechají se zabít. SPOILER ALERT: Na konci veme jedna "oběť" trychtýř, zapíchne ho do prdele svému tyranovi a hodí do něj stonožku? Opravdu??? :/

Night of the Demons (2009)

Musím říct, že v průběhu se mi to nezdálo až tak strašné, a i přes to, co všechno už jsem viděl mi to občas přišlo i trošku strašidelné, chtěl jsem původně dát dvě hvězdičky, ale konec filmu nakonec způsobil, že dám jen jednu.