Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Výborná řada s mým nejoblíbenějším soutěžícím Jamesem, podvraťáckým vítězem, kterému jsem již od prvního dílu nefandil, ale musím přiznat, že si všechny zmanipuloval hodně dobře. Série plná podrazů, hlavně ženská skupinka se zase předvedla. Série plná zvratů. A také série při, které jsem zatím nejvíce měnil názory na soutěžící, což pro mě bylo hodně těžké a překvapující. Čina byla podle mě také série ve které, byli soutěžící nejvíce odkázáni na své schopnosti - nedostatek potravin, které by mohli soutěžící najít či si ulovit a hodně nepříjemné podmínky. Škoda, jen, že jsem se dozvěděl výsledek dříve než série v TV skončila, což byla určitě moje chyba. Hodnocení 4* a 85%

Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

Podle mě jedna z nejlepších, kterou bylo možné zhlédnout v TV. Opět vítěz, kterému jsem od začátku fandil( mám na to asi čuch). Soutěžící, kteří byli hodně rozdílní, někteří sympatičtí, jiní zase méně, byli mezi nimi i ti, kteří nebyli smypatičtí vůbec. Série plná zvratů, hloupých rozhodnutí a hlavně pošušňáníčko pro všechny kdo mají rádi psychologii lidského nitra. Hodnocení 4* a 85%.

Konspirační teorie o 11. září 2001 (2007) (TV film)

Já souhlasím s konspiračními teoriemi! Když se koukám kolem sebe na tento svět, který je plný přetvářky, podlosti, nenávisti a všeho možného svinstva je mi z toho smutno! Nejsem žádný "rudý tajtrlík" někdo kdo nesnáší USA a miluje Rusko, jsem jen člověk který nemá rád zbraně, nenávist a obrovské korporace, které vládnou světu ze západu, ale i východu. Tady jde zrovna o západ a je opravdu zvláštní, že většinou tohle vychází ze západu! Co se týká tohoto snímku tak nám ukazuje logicky jak to asi mohlo být a já si myslím, že také bylo, jen je třeba si vybrat jednu z těchto teorií, ale všechno souvisí se vším, takže na každé asi bude část pravdy a dohromady to dá nejmonstroznější podvod vůči celému lidstvu!:-( Peníze za které se dají koupit a ovlivnit média a vlastně všechno jsou nejmocnější na světě a my jsme bohužel jen loutky a jen nějací lidé, kteří všem těm papalášům leží někde u řitního otvoru! Hodnocení 4* a 85%.

Kráčející skála 2: Odplata (2007)

Tohle už se mělo jmenovat jinak, tohle už neměl být druhý díl Kráčející skály. Sorbo určitě není skála. Ubírá to na hodnocení a dojmu z celého filmu. Otevřel bych anketu na téma - Vymyslete název tohoto filmu. Jinak průměrná zábava s podprůměrným Sorbem, který pro mě vždy bude jen průměrným Herkulem. Hodnocení 2* a 40%.

Paranormal Activity (2007)

Tak tohle taky ne! Bohužel tohle nemá s hororem nic společného! Dva mladí lidé, kteří mají auto, barák, bazén a všechno kolem jako praví američtí milionáři si jednoho dne pořídí kameru aby zjistili co je obtěžuje když spí( spíše tedy hlavní hrdinku - btw za tu dávám 0,5*) A on je to nějaký duch, kterého nám nikdo ani nepředstaví, neřeknou odkud se tam vzal. Ona vlastně ta nová kamera vyprovokovala toho ducha aby si s nimi začal pohrávat. Jenomže já hlavním hrdinům neuvěřil zhola nic. Mužský představitel hlavního hrdiny by mi byl svou povahou a chováním hodně blízký, to by se, ale nesměl chovat celý film jako kretén a dělat si ze všeho srandu i když jim už "opravdu teklo" do bot. Strašně nesmyslné chování hlavních představitelů. Jako v každém takovém filmu vymítači( tady byli dva,ten druhý přišel, když ten první měl zrovna dovolenou) při příchodu do domu "strčili ocas" mezi nohy a se strachem odešli ( tak na co tam tedy jsou?) Lekačka zde byla pouze jedna a to na konci filmu, kdy se do kamery "usmála" již posedlá Katie (hlavní hrdinka). Jinak scény kdy kamera zdlouhavě něco natáčí jsou naprosto bez efektu, protože již dopředu víme, že se něco stane - tady se ovšem nic nedělo!:-( Dokonce mladý pár nám tento film ani neobohatil o žádnou postelovou scénu, kterou jsem s "nadějným" začátkem očekával. Takže 0,5* + 0,5* = 1* a zhruba 15% úspěšnost! Ale na druhý díl se asi taky kouknu!:-)

Pravěk útočí (2007) (seriál)

Podle mého názoru je tento seriál u nás špatně přeložen do češtiny, protože se nejedná o Pravěk, který útočí, ale jedná se o roztodivné potvůrky, které jen občas útočí. Primeval totiž není pouze o pravěku, ale i o budoucnosti. To ovšem nic nemění na tom, že seriál mě hodně baví a vždy jsem napnutý co zase přinese další díl. Možná bych ovšem uvítal trošku jinou formu seriálu, myslím tím ne každý díl nový příběh, ale zdlouhavější děj ve více dílech. Další věc, která mě na tomto seriálu štve(asi nejvíce) je to, že ztrácí své hlavní hrdiny a dosti hloupě a nečekaně - vždy se dalo jednat úplně jinak a hrdinové mohli přežít! Zdejší nízké hodnocení může být dáno i tím nedoslovným překladem do češtiny! Já to ovšem prokoukl, takže 4* a hodnocení 80%

P2 (2007)

Na Štědrý večer by měli být všichni doma u stromečku se svou rodinou a myslet jen na krásné věci. Jenomže pokud je člověk až přehnaně ambiciózní a nebo se dříve flákal není mu přáno. Někdy to ovšem může být životu nebezpečné a o tom se přesvědčila hlavní hrdinka temného thrilleru P2. Uzamčena v temných podzemních garážích skoro sama přející si aby tam byla radši sama. Zajímavá zábava s občas nesmyslným jednáním hlavních hrdinů, kteří na druhou stranu jsou hodně sympatičtí. Hodnocení 3* a 65%

REC (2007)

Já jakožto milovník zombie hororů jsem byl nadšený, navíc když byl film točený stylem realita, ještě to přidalo na úzkostném pocitu při jeho sledování. Myslím si, že je tento počin mnohem lepší než Blair Witch project. Pro všechny jež mají rádi zombie horory a navíc si chtějí užít pocit toho, že se tohle opravdu může stát vřele doporučuji. Hodnocení 80%

Simpsonovi ve filmu (2007)

Všichni to vynášeli do nebe, asi proto jak jsou simpsoni oblíbení. Tak jsem se nechal přemluvit( opět manželkou) a zašli jsme na to do kina( to podotýkám, že nejsem fanoušek seriálu) a opravdu jsem poté litoval. V tomto "filmu" který vznikl jen proto aby "trošku" narejžoval do kapes tvůrcům, kteří se snažili přiživit na celosvětovém úspěchu seriálu,byli přežvejkány 3 průměrné díly s již neoriginálníma zápletkama. Jo občas jsem se i zasmál. Mám rád seriály a filmy v nichž si dělají srandu z ostatních a i sami ze sebe, ale tohle prostě ne. Rejžovat se jim bohužel asi podařilo. 2* za občas fajn úleťácké fórky a jemně nad 30% abych nebyl zase úplně mimo trend.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nevím, nikdy jsem tomu nepřišel na chuť! Tyhle komediální seriály mi prostě nic neříkají! Já se prostě budu smát, kdy budu já chtít a ne, že mi to někdo "nařídí". Ano zasmál jsem se, ale jenom občas, ale většinou jsem se jen ušklíbl a to u mě není dobré znamení!