Stejná srdce (2014) (TV film)

Ááá, máme tady další drama o utlačovaných homosexuálech. Takových se musí natočit aspoň 30 za rok, aby byla splněna pomyslná norma. :-D Jó buzeranti, to je velmi vděčné téma, vždyť četností už trumfnuli dokonce i zombíky. Pravdou je, že i v tomto filmu se občas nějaký ten zombík najde. :-D A oni si nedají říct. Je jim jasně řečeno, že budou umírat na smrtelnou pohlavní nemoc, pokud s těma prasárnama nepřestanou... A co oni na to? No cpou si štencla do řitních otvorů vesele dál. :-D A následně se strašně diví, že mají strupy nejen na prdeli, ale i na zádech a v ksichtě. :-D A poďme! Hysterické záchvaty, kopat kolem sebe, otravovat slušné lidi a obviňovat ten zlý stát! No prostě klasika... :-D Chyběl už jen maškarní průvod.

Stopky lásky (2009)

Když už tam nacpali takový nesmyslný, absolutně nereálný "vynález", tak z toho měli vytěžit víc než tuctovou romantickou story. Chtělo by to víc srandy a méně únavných plků o lásce. Ani by mě nepřekvapilo, kdyby se ten láskovač začal v Americe opravdu vyrábět, naivní Amíci by ho začali kupovat ve velkém a stal se z toho hit na pár měsíců. Tam za velkou louží je možné úplně všecko...

Studený bufet (1979)

Při sledování tohoto filmu jsem ani na chvilku nepochyboval o tom, že to tady bude v červených číslech. Holt čím větší pi*čovina, tím víc procent na čsfd, to je krutá realita... U nádherných filmů, jako je třeba Dům tisíce mrtvol, se to odpadama jenom hemží, no a z jakýchsi nesmyslných blábolů, kterým ani sami nerozumíte, se takřka posíráte blahem. Brát vám to nebudu, ale nechápu vás :-(

Sucker Punch (2011)

Naprosto šílená fantasy blbina, u které jsem se od začátku až do konce královsky bavil. Opravdu hodně šílený akčňák, který se mi krásně trefil do nálady. A ty ženské, radost pohledět. Děkuji za to, že jsem se nenechal odradit zdejším hodnocením. Děkuji za tento film.

Sunjeong manhwa (2008) odpad!

Utrpení! Nudnější film jsem letos ještě neviděl - a to už je červenec! Romantické filmy už tak nemám příliš v lásce, ale toto byl vážně extrém. Plyšáčči, balónky, mašličky, fotečky, sněhové vločečky, přeslazené řečičky... Jen samé kecy a nic víc! Strohý děj bez jakýchkoliv zvratů, bez nápadu. Divné, naprosto nepřirozené chování lidí. Kdyby ti asiati aspoň mluvili normálně, ale ne - ti než vymyslí jednu větu, trvá to půl dne! Místo dvou hodin mohl film trvat 35 minut, kdyby to z nich nelezlo jak z chlupaté deky. Ach jo, na co jsem to zase naletěl? Jsem opravdu šťastný, že už to mám za sebou a už nikdy více! Nikdy!!! Zdejší hodnocení 84% mi fakt hlava nebere. Ale co, pro mě za mě, takové filmy si klidně můžete strčit do špic. Pět procent a nazdar!

Surfařka (2011)

Tento film (a především jeho závěr) je učebnicovým příkladem amerického patosu v té nejčiřejší podobě. Chyběli tam už jen Davča Hajzlhóf s Pamelou a měli bysme tu další průměrné pokračování Pobřežní hlídky. Ovšem jak pozoruji zdejší hodnocení, ždímačka citů funguje spolehlivě.

Svatební váza (1974) odpad!

Todle je typický příklad filmu, u kterého si člověk říká, jak to mohl vůbec někdo natočit. Úchylnost největšího kalibru, připomínající 'Salo aneb 120 dní sodomy'. Mám rád filmy, které se nebojí cenzury, ale todle byl už opravdu extrém. Jeden jediný herec neřekne za celou dobu jediné slovo a provádí věci, nad kterými zůstává rozum stát. Za doprovodu náboženské hudby a zvláštních pazvuků sledujete, jak se chlap živí směsí vlastních výkalů a krve mrtvých prasat, načež následně zvrací do plechové vany. Film nemá žádný děj, je to jen jedna úchylnost za druhou. Pokud chcete vidět, jak se prase ryje v hovnech, jak mu stříkají sračky z prdele a jak to do něj nějaký úchyl pere tak dlouho, dokud se mu nenarodí selata, pak vám tento film doporučuju. Podle mě to je neskutečná prasárna a zhovadilost - odpad ze všech odpadů ten největší!

Tady to musí být (2011)

Herce Seana Penna mám rád, ale ne v této podobě. Obzvlášť se mi líbil v Tajemné řece, ale touto ohavnou maškarní rolí u mě hodně klesl. U filmu jsem se nudil o sto péro, neboť asi nejsem na dostatečně vysoké intelektuální úrovni. Divné postavy, divný příběh, divné všechno. Pro mě naprostá ztráta času. Obyčejná zhovadilost.