Zombieland: Rána jistoty (2019)

Úvodní zpomalená scéna byla skvělá, zbytek filmu stál víceméně za hovno. :-D Takový ten hloupoučký otravný americký humor. Pořád jsem čekal, kdy se to konečně pořádně rozjede, a ono nic. Místo akce jenom nudné řečičky, píčovinky a nekonečné rozebírání jakýchsi rádoby vtipných pravidel. Čím dál víc jsem se těšil, až tato trapná šaškárna skončí.

Ztraceni v divočině (2006)

První polovina filmu byla tak strašně nudná a nezajímavá, že jsem měl chuť to vypnout. Ve druhé půlce se už naštěstí začlo konečně něco dít a posledních dvacet minut jsem byl napnutý jak struna. Pravda, tento film není nic nového pod sluncem, ale jako thriller svůj účel nakonec splnil. Dávám tři hvězdy - čistý střed.

Zvonilka a velká záchranná výprava (2010)

Přestože dávám přednost spíše krvavým hororům, tato pohádka si mě dokázala získat. Třetí díl Zvonilky narozdíl od jiných pokračování vůbec neklesl na kvalitě, ba naopak. Byla to opět moc krásná a příjemná podívaná. Konec byl na můj vkus sice až moc "happy", ale tak to má v pohádkách asi být. Už se těším na další díl.. :)

Žena ve vodě (2006) odpad!

Neuvěřitelně stupidní fantasmagorie. V životě jsem viděl už hodně hovadin, ale toto je ze všech ta největší. Stoprocentní odpad!

Žít po svém (2005)

Pěkně natočené, ale bohužel tak nějak o ničem.. Hodinu a půl jsem čekal, kdy se konečně začne něco dít - a ono nic.

28 týdnů poté (2007)

Podobných apokalyptických hororů už tady bylo několik, ale zombíků rozsekaných vrtulí od vrtulníku není nikdy dost.. :-)