Koupili jsme ZOO (2011)

Tento film (a způsob, jakým je natočen) by mohl sloužit jako přesná definice pro slovo "kýč".

Kronika (2012)

Film na jedno podívání aneb o tom jak to dopadne, když se ze tří amerických hlupáků stanou Supermani. Myšlenka byla lepší než provedení.

Krotitelé duchů (1984)

Už podle názvu jsem čekal, že to nejspíš bude pěkná 3,14čovina, ale že až taková, tak to ne.. Tento film předčil má očekávání. Dětinský humor, který musí být pro jistotu pokaždé aspoň dvakrát zopakován. Efekty (některé) na svou dobu povedené, ustřední melodie návyková... ale to je asi tak všechno. Prostě mi to fakt vůbec nesedlo. Film je opravdu velmi infantilní a ještě k tomu natočený takovým tím nechutným hollywoodským způsobem.. V dětství jsem to neviděl, takže hvězdičky z nostalgie nehrozí. Možná to byla kdysi pecka, ale já ted žiju v roce 2010 a pro pár dobrých efektů si z toho neustříknu. Vidět to jednou za život mi stačilo a bohatě.

Krvavá neděle (2002)

Po 30 minutách nudy jsem přestal od filmu cokoliv očekávat. A taky jsem se ničeho nedočkal. Celé mi to připadalo jaho hodně špatný nízkorozpočťák. Rozostřený obraz a roztřepaná kamera měly nejspíš za úkol rozpoutat nějaké emoce, ale výsledek se jaksi minul účinkem. Celý film je vlastně jen dokument o nepovedené demonstaci. Prvních 60 minut jsou jen kecy o ničem a v závěrečné půlhodině se řeší kde se stala chyba.. a pak konečně konec. Nic víc nečekejte.. Ne že by mi nebylo těch lídí líto, ale tento film je prostě nuda k uzoufání..

Krvavé léto v New Yorku (1999)

Nebylo to špatné. Chvílemi jsem si ale nebyl vůbec jistý, jestli sleduji krimi thriller a nebo mexickou telenovelu..

Křižáci (1960) odpad!

Něco tak nudného jsem v životě neviděl.

Kung-fu nářez (1979)

Klasická asijská bojová komedie s poctivě zpracovanými souboji a fintičkami. Název filmu nelže - chvílemi to byl opravdu docela nářez. Zajímavé je, že občas se vyskytnou i dosti brutální scény (vraždy), které do komedií nepatří. Což ale není vůbec na škodu - příběh tím alespoň trochu získává na uvěřitelnosti a srandy je i tak dost.

Kurs sebeovládání (2003)

Jen další ulítlá komedie z řady rádoby vtipných amerických sraček.. Žasnu nad tím, k čemu se Nicholson dokázal smířit. Za peníze jde koupit fakt všechno..

Láska přes internet (1998)

Film, u kterého jsem usnul, aniž bych byl unavený, si nezaslouží víc než jednu hvězdu.

Learners (2007) (TV film)

Než aby mi tento film pomohl zabít nudu, tak ji ještě vytvářel, což mě vůbec nepotěšilo. Jedná se o podivný žánrový hybrid, směsice (nevtipné) komedie, dramatu a nějaké té romantiky. Po většinu filmu sledujeme, jak se vylízané nepřemýšlející blbky učí řídit auto a jak jim to nejde. Tohle asi mělo být strašně legrační, ale mě to přišlo spíš k pláči. Místo zaražených a přehnaně tolerantních instruktorů bych jim přál toho vynervovaného psychicky labilního dědka, kterého jsem měl v autoškole já. Ano, to by byla teprve sranda! A nejspíš by i tekla krev.. Co si budeme nalhávat, někteří lidé za volant prostě nepatří a měli by to sami sobě přiznat. Někteří si to bohužel nepřiznají, stokrát tupě opakují autoškolu a až si ten řidičák konečně vydupou, stávají se časovanou bombou, nebezpečnou nejen pro sebe, ale především pro své okolí. A proto jsem nad happyendem této "komedie" akorát nechápavě zakroutil hlavou. Filmy tohoto typu jsou tak nudné a okatě laciné, že ve mě téměř ubíjejí chuť sledovat něco dalšího. Asi si teď budu muset najít nějaký pořádný kulervoucí nářez, abych si tu zkaženou náladu spravil. :)