valasek.m

Martin Valášek

okres Zlín

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 5.3.2018  05:58
    Oscar 2018 (TV pořad) (2018)

Tak jo, další ročník za námi. Letos to bylo s nominovanými filmy opravdu bledé, opravdu nevím, co všichni na Tváři vody viděli. Za mě tam byly o dost lepší kousky. Třeba takový Wonder, který získal nominaci pouze za masky, nechápu milá akademie. Dále jsou tu Tři billboardy kousek za Ebbingem, také naprosto nedoceněný film, aspoň že ta Frances McDormand oscara dostala, tak si ho zasloužila plným právem. Dále tu máme třeba Coco, kde obě nominace (píseň a nejlepší animáč) a následné obě vítězství byly zcela zasloužené. A tolik nominací pro Get Out no... Ale jinak to šlo, večer pěkně plynule odbíhal a ani jsme se nedočkali žádného velkého trapasu, jako loni. Líbilo se mi, že jsme nahlédli trošku do oscarové historie. Bohužel Jimmy Kimmel nebyl dobrý už loni, tak nechápu co tam dělal i letos. Ještě, že mu dali tak málo prostoru. Tak zase za rok.

• 1.3.2018  21:29
    Mudbound (2017)

Nebylo to úplně tak strašné, ale s tou stopáží to Dee Rees trošku přepísknul. Taková hodina dvacet a bylo by to o tisíc procent lepší. Příběh vcelku ok, rasistických filmů tu bylo ale již mnooho, takže se žádné překvapení nekonalo. Mary J. Blige si ale svou nominaci na 100 procent zaslouží. Na vítězství si ale myslím, že to stačit nebude, no necháme se překvapit.

• 21.2.2018  00:07

Dávám, dvě hvězdičky za herecké výkony obou hlavních představitelů, po obsahové stránce to byla ovšem katastrofa, v tom filmu se nestalo vůbec nic.

• 7.1.2018  17:26
    Lady Bird (2017)

Velmi zvláštní film, po herecké stránce úchvatný, bohužel po té dějové celkem nic moc. Jo a můžete mi vysvětlit proč je zde v žánru napsané komedie? Jako komedie mi to teda nepřišlo vůbec, spíš takové romantické drama s komediálními prvky. Opravdu musím vyzdvihnout herecký výkon Saoirse Ronan, která se rode Lady zhostila bravurně. Je to velmi talentovaná, mladá herečka.

• 7.1.2018  14:41

Nečekal jsem to, ale naprosto mi tento film vyrazil dech. Frances McDormand v roli Mildered naprosto exceluje, věřím tomu, že pro ni muselo být velmi těžké se vžít do tak náročné postavy. Musím taktéž pochválit scénář, protože dialogy Mildered, její peprný jazyk a jak vše říká všem na rovinu je naprosto dokonalé. Za mě opravdu jedno velké překvapení a naprostá spokojenost.

• 3.1.2018  01:12

Za mě obrovské zklamání, očekával jsem hoodně moc, když jsem zde viděl takové vysoké hodnocení, ale bohužel jsem nedostal nic jiného než další průměrný LGBT film. Kde je nějaký nápad a originalita, nějaký moment překvapení? Oproti loňskému Moonlightu zabývající se stejnou tématikou obrovský skok k horšímu.

• 3.1.2018  01:03
    Já, Tonya (2017)

Nikdy mě sport nezajímal a vůbec jsem neměl tušení kdo nějaká Tonya Hardingová je, ale životopisné filmy se mi vždycky líbily, a tak jsem si řekl, že dám Tonye šanci. A dobře že jsem dal, protože mě to úplně odrovnalo. Je naprosto neuvěřitelné, čím si ta holka musela projít, i když si za většinu těch věcí mohla vlastně sama. Na konci mi jí i bylo líto, jak se k ní všichni zachovali. A musím vyzdvihnout také herecký výkon Tonyi v podání Margot Robbie, bravo Maggie, předvedla jsi herecký koncert.

• 6.7.2017  01:26

Spider-Man mě velice mile překvapil. Ačkoliv nejsem moc fanda komiksových filmů, tohoto malého pavoučího mužíčka jsem měl vždycky rád. Viděl jsem celou původní trilogii a musím říci, že tohle se mi líbilo o moc víc. Asi nejvíc za to může právě Tom Holland, který byl opět naprosto neuvěřitelný, ten kluk má herectví v krvi a já myslím, že o něm ještě jednou hodně uslyšíme.

• 13.6.2017  12:09

Dostalo mě to, ano, jak již bylo řečeno, filmů s podobnou tématikou tu bylo již mraky, ale přiznejme si, koho z nás příběh dvou bratrů Mauricie a Josepha nedojal? Úžasně ukázaná bratrská láska, podkreslena naprosto neuvěřitelnými hereckými výkony našich dvou hlavních představitelů, kteří by si za tyto role zasloužili Oscara.

• 17.4.2017  15:47
    Mlha v srpnu (2016)

Silné téma, podané dětskými herci. Úžasné.

• 28.2.2017  09:29

Zrození hrdiny je naprosto skvělý film. Herecký výkon Andrew Garfield byl bravůrní. Bohužel v oskarovém klání měl obrovkou konkurenci v podobě Casyho Affleca, opravdu škoda, že nemohou oscara dostat oba dva. Desmodův příběh je naprosto výborný, smutný a zároveň krásný, takže jsem si tento film opravud užil. Zažil jsem pocity šťestní i smutku. Takže rozhodně všem doporučuji.

• 27.2.2017  06:30
    Oscar 2017 (TV pořad) (2017)

Tak ten konec byl opravdu mazec. To asi už Oscarům nikdo nevezme. Moderátor letos... No já nevím, nebyl příliš záživný, připadá mi, že dostávají stále méně prostoru. Emma si svého Oscara zasloužila plným právem, stejně tak Case Afflec. Takže za mě celkem spokojenost, už se těším na příští rok.

• 26.2.2017  21:57
    Příchozí (2016)

Ano jsem ignorant a bůh ví co ještě, ale tohle byla taková nuda, že u tak dobře hodnoceného filmu jsem se snad ještě nenudil, asi jsem to nepochopil. Ale opravdu mi to připadalo, jak necelé dvě hodiny úplně o ničem. Pochopil jsem, že se příchozí snaží říct, že neumíme mezi sebou komunikovat atd., ale mě celý film bohužel nechal úplně chladným.

• 26.2.2017  14:02

Skvělý film, ale bohužel mě nezasáhl tak, jak jsem očekával. Bohužel to na mě bylo chvílemi až moc umělecké. Dlouhé záběry na nic. Ale musím pochválit herecký výkon Casey Afflecka, jehož herecký výkon byl naprosto dech-beroucí. Stejně tak našeho mladého Lucase Hedgese, kterému si myslím, že tento film otevřel bránu do filmového světa. Opravu vynikající herecký výkon.

• 19.2.2017  10:19
    Zakladatel (2016)

Původně jsem očekával,že to bude film o zrodu McDonaldu a ne jen o jednom velice vychytralém a zlém obchodníkovi. Ale i tak musím říct, že mě to celkem bavilo. Michael Keaton je dobrý herec to už nám několikrát i ukázal. Takže celkem spokojenost.

• 19.1.2017  20:49
    La La Land (2016)

Nádhera, opravdu filmová magie, která mě pohltila od začátku do konce. Neuvěřitelné herecké výkony všech zúčastněných. Hlavně naší úřední dvojce Emmy Stone a Rayna Goslinga, jak to mezi těma dvěma jiskřilo, to je až k neuvěření. Osobně jazz vůbec nemusím ale tady jsem to byl ochoten překousnout, protože už dlouho jsme tu neměli takový dobrý muzikál.

• 11.12.2016  23:41

Nádherná krátká Dysneiovka.

• 11.12.2016  23:29

Prvnímu dílu se to nevyrovná, ale i tak se rozhodně jedná o kvalitní filmové dílo. Prostě tomu nejvíc ublížila strašně jednoduchá, řekl bych až o ničem, zápletka. Ale zase zpracování prostě nádherné. Je vidět, že Češi pohádky prostě umí. A řekl bych, že v pohádkách a komediích nás nikdo nepřekoná. Pan Trojan a Dvořák jsou herci s velkým H, tady se není o čem bavit. Takže já jsem s pokračováním, už si dovolím říci klasické pohádky, velice spokojen.

• 11.12.2016  23:21

Zase po dlouhé době skvělý český film. Výborný humor, skvělé herecká dvojce a celkově obsazení výborné. Petra Hřebíčková je opravní paní herečka s velkým H. Celkově herecké výkony všech byly skvělé. Dále musím pochválit scénář, protože bez výborně napsaného scénáře, by takový výborný film nevznikl.

• 11.12.2016  22:45

Za mě velice silný kandidát na oscara za nejlepší animovaný film. A nejen za přenádhernou animaci, skvělý a hlavně originální příběh, ale i za naprosto famózní soundtrack, hlavně za ústřední píseň How Far I'll Go, kterou budu poslouchat ještě dlouho, stejně jako zbytek soundtracku. Dále musím vyzdvihnout naprosto bravurně napsané postavy, a celkové scénář. Vaiana ve mě vyvolala strašně moc pocitů, v jednu chvíli jsem se smál, v jednu chvíli se mi chtělo tančit a jindy bych bulel jak želva. Zkrátka super.

• 13.11.2016  21:13

Úžasný film, Eastwood ani zdaleka nesenylní, a doufám, že nám ještě něco ukáže, protože jestli bude pokračovat takto, tak nám máme ještě sakra co ukazovat. Co říci k Tomovy, no zkrátka je to prostě PAN herec. Film jako takový je velice zajímavý, je super se podívat do světa vyšetřování leteckých nehod, i když se v něčem někdy až moc šťourají.

• 6.11.2016  23:55
    Demolice (2015)

Super film, totální psycho! Jake Gyllenhaal a Naomi Watts jsou opravdu zajímavá dvojce a musím říct, že to oba zahráli bravurně.

• 5.11.2016  01:31

Nádhera. Film plný štěstí, lásky, humoru i smutku. Zkrátka nádhera. Kdo z nás by nechtěl na takový roadtrip co?

• 26.10.2016  16:52
    Mr. Church (2016)

Pane bože, to byla nádhera. Jestli budou všechny oscarové snímky takové, tak se máme opět zase na co těšit. Mr. Church je výjimečný film o výjimečném člověku. A nikdy bych neřekl, že Eddie dokáže zahrát takovou vážnou roli, známeho ho převážně jen z komedií, takže bravo Eddie a bravo také Susan McMartin za skvělý scénář a také Brucei Beresfordovi za režii.

• 4.9.2016  00:08

Prostě nádhera... Nádherný lidský film... A ten soundtrack... No prostě luxus. Dále naši dva Emilia a Sam byli prostě báječní. Takže za mě naprostá spokojenost a 5*.

• 1.5.2016  21:03
    Orel Eddie (2016)

Nádhera. Tento film ve vás vyvolá jakousi radost, že sedíte v kině a užíváte takový jednoduchý "good feel movie". Eddiho odhodlání vás prostě úplně pohltí. Je úžasné, jak si celou tu dobu věří, a ve vás to vyvolává pocit, abyste mu věřili taky. Naše ústřední dvojce Taron Egerton a Hugh Jackman je naprosto dokonalá. Hugh mě velice překvapil, že je ochotný si zahrát ii v něčem jiném, než v X-Menech a že umí zahrát i lidskou roli, překvapení a velmi příjemné. Všem doporučuju navštívit kino. Oddejte z filmu plní radosti a štěstí, jako já.

• 26.3.2016  17:56

Jsem trošku zklamaný, čekal jsem pořádnou citovou vydíračku, která se bohužel nedostavila. Ale Russell Crowe byl neskutečný, jeho záchvaty by mu uvěřil každý. Pak naše Amanda, o které už dávno víme, že je to herečka s velkým H.

• 24.3.2016  14:22

Určitě to nebyl špatný film, to rozhodně ne, ale mě tam něco chybělo. Ale zato Maggie Smith byla ale naprosto naprtosto vynikající. Je vidět, že i ve svém věku, může zahrát svou roli skvěle. Prostě i kdž hrála starou, zapšklou babu, tak byla prostě sympatická. Díky Maggie.

• 7.3.2016  09:41

Naprosto geniální animáček pro děti, i dospělé. Scéna s lenochody bude legendární.

• 5.3.2016  16:10
    Švadlena (2015)

Tohle byl teda superdivný film. Kate byla, jako vždy, perfektní a ty kostýmy, no nádhera. Ale to je bohužel vše. Příběh zvláštní, často nudný. Takže za mě celkem zklamání.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8