• Rodinný

Bráchova holka (2009)

Takto si já představuju správný nezávyslák. Skvělé postavy, příběh, který dokáže člověka zasáhnout. Obazení je tvořeno z méně známých herců, kteří ovšem předvádí bravůrné herecké výkonny. Ještě nesmým zapomenout na dokonalou hudbu která ještě více podthnula tento zážitek.

Až vyjde měsíc (2012)

Vůbec mi tento film nesednul. Celý příběh takový o ničem.

Sezení (2012)

Nebylo to tak dobré, jako Nedoktnutelní, ale tady se na to zase díváme z trochu jiného pohledu. U Nedotknutelných to bylo z pohledu přátelství, tady je to z pohledu lásky. Láska kvete v každém věku a to i mezi fyzycky postiženými.

Let (2012)

Film plný emozí. Denzel v roly kapitána - no prostě úžasné. Na tento film by se měla podívat většina alkoholiků.

Bídníci (2012)

Proč ne. Klasický příběh natočený po novu. Za mě 75%.

Divoká stvoření jižních krajin (2012)

Obrovské překvapení. Špičková atmosféra syrové, divoké komunity, úžasná dětská herečka v hlavní roli a obrovský režijní talent, který se jistě vyplatí dál sledovat. A kotel emocí.

Nespoutaný Django (2012)

Pan Tarantito mě sovou tvourbou už nějakou chvíli neoslovuje a Django na tom nic nezmění. V mnoha místech nudný film, který je hlavně asi kvůli jmenu režiséra tak vychvalovaný.

Spi, děťátko, spi (2009)

Výborný film o čtyřech ženách na úťeku, ale přesto že jsou každá jiná, mají mnoho společného.

Síla slova (2007)

Super film. Denzel jak herecky tak režisérsky úžasný, z námětu je cítit, že je inspirován životem. Herci do jednoho vynikající. Ještě musím napsat, že obdivuji našeho Denzela Whitakera, který se se svou rolí popral úžasně a má můj obdiv, za to, že se dokázal naučit neuvěřitelné množství textu.

Vzpomínky na lásku (2004)

Výborný film a vše podstatné již napsala larelay, s kterou plně souhlasím.