• Rodinný

Na dřeň (2012)

Musím souhlasit, že náš hlavní hrdina je naprosto nesympatický, ale když se tam připlete jeho krásná herecká partnerka, tak spolu tvoří hezký pár ne? Krásný film pro mě 85%.

Nic nás nerozdělí (2012)

Neuvěřitelné.... Dluoho se mi nestalo, abych po pár minutách fimlu přestal dýchat. Příběh o šťastné rodině, kterou zničila katastrofa tsunamy. Síla této scény byla naprosto neuvěřitelná, do filmu jsem se tak vcítil, že jsem jejich Drama prožíval celou dobu s nimi, a což se mi moc často nestává, běhal mi mráz po zádech. Nedovedu si představit, že bych byl v kůži mladého Lucase. A vůbec obdivuju tu rodinu, že i přes celou tuto katastrofu spolu nadále fungovali. Neuvěřitelné. Pro mě zatím nejlepší film letošních oscarů.

Precious (2009)

Velice silný film, smutný životní příběh, který mě dostal na kolena, strašně mi bylo Precious líto. Život je boj. A Mo'Nique to zahrála bravurně.

Králičí nora (2010)

Tempo tohoto filmu, je sice trochu pomalejší, ale příběh to naprosto vyrovnává.Ještě musím vyzdvihnout herecké výkonny hlavního páru, které byly vynikající.A za velice silné téma u mě 75%.

Báječný den (1996)

Velice pohodová komedie, nic složitého. Ale v jednoduchosti je krása že? Ještě musím podotknout, že pan Cloneey byl naprosto vynikající.

V tátově stínu (2012)

Téma na film skvělé, ale to zpracování...Katastrofa.Mužete mi někdo vysvětlit jak může pan režisér něco tak podělat, ještě když má k dispozici tak skvělého herce jako je pan De Niro? Velké zklamání.

Ten kluk (2007)

Jedním slovem, Dokonalost, výborné herecké výkony, příběh a to hlavní co je z filmu strašně cítit, je LIDSKOST.

Zpátky ve hře (2012)

Mooc dobrý film, pan Estwood byl výborný a jeho dcera Amy taktéž..Z filmu byla cítit strašná pohoda a to u mého hodnocení moc přidalo.Režije taktéž výborná, po shlédnutí tohoto snímu doufám, že se ještě nějakého filmíku od Roberta dočkám.

Casanova (2005)

Velmi milý, hezký film.Pan Ledger super herecký výkon.

Hezké vstávání (2010)

Výborná komedie, která určitě pobaví, a pan Ford byl úžasný.