• Rodinný

Kapitán Phillips (2013)

Famozní film, pan Hanks to zahrál až neuvěřitelně skvěle, příběh vinikající, plný emocí, obdivuju strašně kapitána a vůbec celou posátku, jak v takové sitauci, mohli zůstat tahle klidní. Pro mě skvělý zážitek a 90%.

Rivalové (2013)

Tenhle film je opravdu mistrovké dílo, jak se o F1 vůbec nezajímám, tak příběh Nikiho Laudy a Jamese Hunta mě natolik uchvátil že musím dát 99%.

Jasmíniny slzy (2013)

Pro mě velké překvapení, jak mi nikdy žádný film Woodyho Allena nesedl, tak tenhle byl trefa do černého. Opravdu neuvěřitelný herecký výkon Cate Blanchett které jsem roly věřil od začátku do konce.

Život Adèle (2013)

Film to je bezpochyby nádherný, ale chtělo by to aspoň o půlhodinku zkrátit a bylo to vynkající.

Zachraňte pana Bankse (2013)

Velice se mi líbilo, že jsme se mohli v tomto filmu podívat, jak to někdy při natáčená filmů chodí a nahlédnout do zákulísí natáčení tedy již staršího ale pěkného flmu Mary Poppins.

Špinavý trik (2013)

Neskutečné sklamání, po všech těch nominacích.

V nitru Llewyna Davise (2013)

Teda, velké překvapení letošních oscarových filmů, super herecký výkon hlavního hrdiny, páni řežiseři si také dali záležet a k tomu ta skvělá hudba. Pro mě 95%.

Přerušený kruh (2012)

Boží film s božským soundtrackem. Co víc dodat.

LEGO® příběh (2014)

Po dlouhé době návštěva kina, které nelituju. První musím vyzdvihnout skvělý soundtrack, protože velice chytlavé písniičky božsky doplňovaly tento skvělý film. Je suprové vidět, jak jsou některé věci z našeho světa, vidět i v tomto LEGO světě. Grafická stránka tohoto filmu je také přímo vynikající a určitě to chtělo mnoho a mnoho páce převést skutečné lego postavičky do digitálního světa. Co dál je naprosto vynikající je hymna našeho lego světa Everything Is Awesome, kterou si budete zpívat ještě mnoho dní po návštěvě kina. Sečteno podrženo 90%.