• Rodinný

Hon (2012)

Velice silný film. Musím ocenit hudbu, kameru, režii a hlavně příběh samotný.

Lincoln (2012)

Obrovská nuda, co víc na to říct.

Dokonalý svět (1993)

Výborný námět, film, režije a herecké výkonny.

Hodná holka (2002)

Jennifer Aniston tak jak jsme ji doposud neměly možnost vidět. Konečně překvapila svým přirozeným herectvím.

Argo (2012)

Výborný film, akce, napětí a suprové herecké výkony. Nechápu jak to může Ben Affleck režírovat a zároveň hrát - respekt pro tohoto chlapa. Režie výborná. Sice jsem čekal od oscarového snímku trochu víc, ale ztráta času, to určitě nebyla.

Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)

Hezká pohádka pro dospělé, ale i děti. Bylo to dojemné, hezky udělané a hlavně výborně zahrané. Spousta vtipných ale i smutných momentů a myslím si, že je velmi důležité, aby i mladší publikum vidělo, že život není pouze růžový. Když něco opravdu chcete tak se to splní.

Poslední kvartet (2012)

Musím pochválit pana režiséra, na to, že je to jeho první film - super.Teším se na jeho další tvorbu a doufám, že bude stejně tak dobrá, jako tohle dílko.Z filmu se linula dobrá atmosféra a herecké výkonny úžasné.

Druhá šance (2012)

Výborný film, úžasné herecké výkonny, Tom a Meryl prostě úžasný pár, kterým jsem jejich role věřil od začátku do konce.Skvělý scénář a režie. Film ale jako takový určitě ocením až v pozdějším věku, protože jsem na něj ještě hodně mladý, ale už i teď jsem z něj byl nadšený.