Love, Death & Robots - Tři roboti: Strategie úniku (2022) (epizoda)

Za mě rozhodně snesitelnější, než předchozí díl s těmito rádoby hláškujícími roboty. Lepší bylo zejména zasazení děje na atraktivnější místa a mělo to i více humoru, čehož bylo snadné dosáhnout, neboť předchozí díl nebyl vtipný absolutně vůbec. Finále s kočkou si mohli odpustit. Velmi předvídatelné a extrémně trapné. [68 %]

Love, Death & Robots - Utonulý obr (2021) (epizoda)

Filosofické povídání o nicotnosti lidské existence a smrti coby přirozenému a nevyhnutelnému údělu každé živé bytosti. Nijak zvlášť mě to nechytilo a neoslovilo, a to ani dějově a už vůbec ne animačně. Velmi slabé zakončení druhé série, která mě ovšem v součtu příjemně překvapila. 3 díly z 8 byly velmi povedené. Tato uspávající pseudo filosofická pouť mezi ně bohužel nepatří. [25 %]

Love, Death & Robots - Azyl (2021) (epizoda) odpad!

Strašná píčovina a bohužel prakticky kopie prvního dílu, co se týče zápletky - boj s porouchaným robotem. Tentokrát se to celé odehrává jen na podstatně menším prostoru a bojuje negr. Absolutně ničím, mě tento díl neoslovil. Prokládání časových linek zde bylo úplně k hovnu. [10 %]

Love, Death & Robots - Duch Vánoc (2021) (epizoda)

Názorná ukázka toho, jak si lze správně vyhrát s kratičkou stopáží. Vůbec poprvé v rámci tohoto seriálu jsem se s chutí zasmál. Nesmírně hravé a vtipné od prvních minut až do dokonalého konce. Už nikdy nebudu na Santu nahlížet stejně, jako před zhlédnutím této totální ujetiny. Dokonalá lekce do života pro děti a vůbec zbraň nejsilnějšího kalibru, která je na pěkných pár let přesvědčí, že zlobit se nemá. Všem rodičům tohle doporučuji pustit svým nejmenším ratolestem a garantuji vám, že už je v životě neuvidíte zlobit. Přijímám veškeré reklamace. [90 %]

Love, Death & Robots - Vysoká tráva (2021) (epizoda)

Vítaná obměna žánru a představení hororu. Díl se tentokrát obešel bez jediného sci-fi prvku a byl čiré fantasy. Napětí a strach z neznámého fungovalo zhruba do doby, než příšerky odhalily své tváře. Kdo se třeba někdy ztratil jako já v lese, ten musel při putování hlavního hrdiny vysokou trávou trnout hrůzou. Trošku mě zklamalo, že tento seriál prakticky neservíruje jiná monstra než Ghouly. Nadšením jsem nestříkal na všechny strany, ale díl to byl příjemně originální a napětí zde docela dobře fungovalo, takže spokojenost. [75 %]

Love, Death & Robots - Sníh na poušti (2021) (epizoda)

2 dobré díly po sobě, to jsem v rámci tohoto seriálu zažil vůbec poprvé, ale nemohu jinak. Animace a akce je krásná na pohled a navíc mě tentokrát akční děj dokázal chytit za koule. Naštěstí ne tolik, jako se za ně snažili chytit hlavního hrdinu, utrhnout mu je a nějakým záhadným způsobem se právě z nich dovědět tajemství jeho nesmrtelnosti a rychlé regenerace. Děj vykrádal kdeco, ale měl výborný spád a hlavní postava byla skvěle napsaná. Jeden z mála opravdu vydařených dílů. [85 %]

Love, Death & Robots - Zakázané ovoce (2021) (epizoda)

Po jednom nic moc dílu a druhém průseru, se tato série tímto dílem neskutečně nastartovala. Na toto se už konečně dalo dívat. Epizoda měla zajímavý děj a vzala nás do doby, kdy už lidstvo dosáhlo technologických pokrokem nesmrtelnosti a v rámci zabránění přelidnění bylo třeba hubit ty, kteří se chtěli nadále množit. Konečně epizoda, která nutila diváka k nejedné úvaze. Šíleně se zde tlačí na city, ale nijak extrémně mi to nevadilo. Ve srovnání se zbytkem "family friendly" epizod je tahle takovým drsným zjevením. Animace taky v pohodě a krásně dokreslovala tamní atmosféru beznaděje. [85 %]

Love, Death & Robots - Led (2021) (epizoda) odpad!

Co tohle kurva mělo být? Neoslovil mě styl animace a už vůbec ne nekonečně nudný a debilní děj, který řadím na absolutní dno tohoto seriálu. I během této krátké stopáže se tvůrcům takřka povedlo mě unudit k smrti. Tohle se tedy kurevsky nepovedlo a soudě dle zdejšího hodnocení mě těší, že to zdejší uživatelé vidí velmi podobně. Tedy minimálně ta část, která se v tomhle nezdařilém kusu hovna snaží hledat nějaká pozitiva. [4 %]

Love, Death & Robots - Automatická hlasová služba (2021) (epizoda)

Spoilery! Vize budoucnosti, kde zhýčkané přestárlé lidstvo zcela odevzdalo své životy do rukou robotů. A jednomu takovému úklidovému robotu se porouchá program a dostane chuť "uklidit" i vše živé. A tak svádí boj snad s poslední místní vitální důchodkyní a zastaví ho až stará osvědčená brokovnice. Docela vtipně si díl utahuje z telefonních podpor. Dalo se to. Díl je krátký a má ďábelské tempo. Docela zde funguje stupňující se napětí a animace mi k tomu docela sedla. Škoda jen nesmírně otřepaného nápadu. [75 %]

Love, Death & Robots - Tajná válka (2019) (epizoda)

Ghoulové a okultismus za mě mnohem více sluší středověku. Kombinace s neohroženými sověty připravenými bez mrknutí oka padnout za matičku Rus mi zrovna dvakrát nesedla. Na druhou stranu, jakousi atmosféru to mělo a animace se mi líbila. Rozhodně to lepší, co tento seriál nabízí, což ovšem není zrovna velká výhra. [70 %]