Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
14 fanoušků
/ 12 bodů
Chiperko
Jakub Novák
Mělník, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Horor
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Dexter
(2006)
Hra o trůny
(2011)
Futurama
(1999)
Simpsonovi
(1989)
Přátelé
(1994)
Teorie velkého třesku
(2007)
Okresní přebor
(2010)
Vikingové
(2013)
Temný případ
(2014)
Troopers
(2011)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12 bodů
Fanklub
(14)
Fxxx
hejsahopsa
DAVIDKREJZA
Bajda.
zeaR441
LeSuperGuerrier
squawk
Lesh
Agnes_cz
Ergon
lol xD
theoon
DtHxL
bostunek