Krtek a televizor (1970)

Heh, Krtkov boj o život, ale vďaka Bohu úspešný. Ale mať takýto typ "škodcov" v záhradkách, by sa potešil asi každý záhradník :).

Krtek v Zoo (1969)

Nie každý má také konexie ako Krtko. Vďaka svojim dentistickým schopnostiam sa stal levovým miláčikom. :) 80%.

Krtek a buldozer (1975)

Krtko proti technike dokazuje, že si vie poradiť aj s takým železným monštrom ako je buldozér. Kam sa hrabe GreenPeace :). 100%.

Krtek a houby (1997)

Už som sa zľakol, že Milerovi došli nápady, no jedna slabšia časť sa musí dať prehliadnuť. Krtko si to ale svojím jeejda vždy vyžehlí. Hríby sú mrchy, ale krtko vie byť väčšia :). 70%.

Krtek malířem (1972)

Krtko aký je milý, tak vie byť aj pekne zákerný. A ostatným ide príkladom. Až mi bolo chudinku líšku ľúto. Ale treba držať spolu. 80%.

Krtek a lízátko (1970)

Na začiatku ako ekologický aktivista :). Krtko vie byť ale niekedy pekne škodoradostný, potom to samozrejme ale odčiní. 95%.

Krtek a koberec (1974)

Krtko nemá chybu. Hlavne jeho smiech a vtedy keď mu je niečo ľúto, vtedy je na zožranie. Koberček našiel správneho majiteľa. :) 95%.

Krtek a karneval (1976)

Každý diel má svoje čaro, takisto ako Pat a Mat, je toto proste symbol môjho detstva. Krtko si pomaličky nachádza, aj keď tým svojím spôsobom, aj iných kamarátov. 80%.

Krtek a kachničky (1995)

Bože to je také milé, že sa to dá pozerať stále. A týchto nových dieloch som nemal ani páru, ešteže sa to dalo stiahnuť z netu :). 95%.

Krtek a paraplíčko (1971)

Ak sa vám dáždnik zunuje používať len v daždi a neviete si poradiť ako inak, určite si pozrite túto časť. :) 85%.