Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 11 bodů
Raro
Rastislav Hliva
Trnava, Trnavský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Predátor
(1987)
Počátek
(2010)
Nespoutaný Django
(2012)
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
Gran Torino
(2008)
Sedm
(1995)
Collateral
(2004)
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(16)
cukorek
Earl_23
Xena222
sheldonka.
Anez
Katy86
caca
kacule007
R4kosn1k
denisavary
bonz
filiplahm
asot
Danny1598
eriiik777
veronkaj
Časové pásmo bylo změněno