Iron Man 2 (2010)

Podle mého nejlepší díl Ironmana a to díky záporákovi Mickeymu Rourkeovi. Jinak se jedná o průměrnou Marvelovku.

Iron Man (2008)

Bohužel jednička Ironmana mě vůbec nenadchla. Na tomto filmu se mi nelíbilo vůbec nic.

Avengers: Infinity War (2018)

První Avengeři, u kterých jsem se nenudil. Akce, akce a zase akce, tak jak to mám rád. Výborné zakončení, snad to nepokazí v dalších Avangerech. Dr. Strange, Kapitán a Thor tomu dodávají grády.

Star Trek: Film (1979)

Povedené scifi, Hudba a vizuál výborné. Slabší výkony herců, ale vše na mě zapůsobilo takovym scifi dojmem a atmosférou.

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Jsem Trekkie a když jsem byl mladší, tak jsem tento seriál žral, ale dnes je to prostě hrůza..

Star Trek: Discovery (2017) (seriál)

Všechny postavy nesympatické, z Klingonů udělali nablejskany ubožáky, jediná zajímavější postava je gey, brrr.. po 5ti epizodách jsem to vzdal. Eště sem musel ubrat..

Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)

V roce 2018 jsem se rozhodl, podívat na tento seriál po cca 10ti letech. Seriál mě bavil eště více a musím říct, že DS9 řadím mezi mé 3 nej scifi seriály. Dokonce první řada byla supr, pak ovšem přišel úpadek a další dvě série byly slabé, ale pak nastala změna a seriál dostal vyšší tempo. u mne za ***** Nejvíce se mi líbily postavy Bashira, Siska, Jadzie, Quarka a Garaka.

Rampage Ničitelé (2018)

Akční filmek ala Godzilla! Jediné co to kazí, je happyend na konci. V The Rockovi jsem ale viděl sám sebe, člověk co má radši zvířata, než lidi(s tím rozdílem, že bych se na lidi vykašlal). Další věc, co nikdy neomrzí, je destrukce měst. Děj nehledejte, protože tady o něj nejde, tady jde o akci a obří monstra, kterejm nelze než jinak, než fandit! Nejvíc se mi líbil vlk, co tam trhal lidi na kusy, tak jak to mám rád.