• Krátkometrážní

Steve Jobs (2015)

Jobs je moje srdeční záležitost. Četla jsem knížku od něm od Waltera Isaacsona a viděla předchozí film o něm s Kutcherem. Očividně to byl psychopat a magor, ale podle mě to byl taky umělec, měl svoji vizi a obětoval tomu celý svůj život. A to naprosto obdivuju. Takže moje hodnocení určitě není úplně objektivní. Každopádně v porovnání s tou knížkou se tam sice člověk nedozví nic nového, ale samotný film mě strašně vtáhl. Hrozně moc to odsýpá a pořád se něco děje, občas se překrývají dvě dějové linie a trochu mi trvalo se zorientovat, ale celkově jsem se od toho nedokázala odtrhnout a vydržela jsem napjatá od začátku až do konce, a vůbec jsem nechtěla, aby ten film skončil. Takže jsem nadšená, konečně po delší době fakt kvalitní film :)

Argo (2012)

Nechápu, jak někdo můž Affleckovi dovolit hrát ve filmu, natož filmy točit. To je prostě vražedná kombinace. Téma to je možná zajímavý, ale film samotný je nazáživný, nudný, a z těch Affleckových smutných očí se mi chtělo skoro zvracet. Dovedu si ho představit ještě tak s Adamem Sandlerem v nějaké fakt tupé komedii, ale čím víc se snaží hrát drsňáka a hrdinu, tím víc mu to nejde a nežeru mu to. Fujky.

Divoká dvojka (2015)

2 hvězdičky a to se za ně ještě stydím, protože mám ráda Vergaru. Ale jinak to fakt nestojí skoro ani za tu elektřinu, jestli si to budete pouštět třeba na počítači. Strašně předvídatelné, neúspěšně se to snaží být vtipné a celkový dojem je, že se to prostě nějak nepovedlo.

Zářijové číslo (2009)

Jako dokument o módním časopise super :) aspoň jsem si udělala lepší představu, jak to funguje :) a Anna Wintour je prostě originál :)

Vzmuž se (2015)

Jak jsem od tohohle filmu neměla žádná očekávání, tak mě naprosto překvapil. Už ohraný trik obsadit ne úplně vizuálně sympatickou herečku do hlavní role (aby se s ní mohla identifikovat větší část žen) mně osobně vadí, ale nic s ním nenadělám. Na druhou stranu hlavní dvojice je natolik dynamická a srší mezi nimi tolik energie, že mi ani tolik nevadí, že se na Lake Bell nedá dívat. Geniální dialogy, úplně jsem se v nich viděla :D

Purpurový vrch (2015)

Asi jsem si vždycky pod pojmem horor představovala něco jiného nebo se význam toho pojmu nějak zásadně změnil za posledních 12 let :-D tak douho jsem žádný horor neviděla a film s Tomem Hiddlestonem jsem si vybrala jako takovou obnovenou premiéru. No já nevím jak při vašem sledování, ale v kině při spoustě scén všichni umírali smíchem. To asi není to, co by člověk od hororu čekal. Jsem fakt zklamaná.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Já teda nevím, me ten pribeh vubec nezaujal. Vzdycky jsem si mistama říkala, ze ted uz to musi prijit, ted uz se to rozjede, a nic. Divat se na drama, kde se jen neustále resi, jestli dodrzujeme predpisy, me fakt nebavi, to bych byla právníkem. Asi z hlediska realističnosti to bylo fajn, ale ja jsem se fakt nudila.

Spectre (2015)

Bonda dohání jeho minulost a stává se z něho trochu citlivka. Což jako holka oceňuju. Na druhou stranu je ve filmu pár zdlouhavých míst, bez kterých by to fungovalo naprosto stejně a nenutilo by mě to dívat se na hodinky. A taky mi přijde úplně zcestné někomu dva dny po seznámení říkat, že ho miluju :D To je trošku přepal :D

Sněhurka a lovec (2012)

Dvě hvězdičky za Charlize Theron a za song od Florence and machine, který hraje u titulků. Jinak dost slabý. K. Stewart fakt neumí hrát a nevím, jak mohlo někoho napadnout obsadit tuhle herečku do role nejkrásnější holky v království. To byl fakt blbej vtip.