Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Tohle se mi nelíbilo ani jako dítěti natož teď !

Přátelé (1994) (seriál)

Boží obsazení, účinkování jiných hvězd a skvělé hlášky z něj dělají nejlepší seriál co znám. Nejlepšími postavami jsou Chandler a Joey. Poslední epizoda ukazuje jak nádherně lze ukončit nějaký seriál.K nejlepším momentům paří jak hrají fotbal nebo Joey učící se francouzky.

Stmívání (2008)

Nikdy jsem to neviděl celé a ty scény co jsem viděl mě dost nudily. Hvězda za píseň od Linkin Park u závěrečných titulek.

Zlatovláska (1973) (TV film)

Klasická pohádka se spoustou nádherných písniček.

Zelený sršeň (2011)

Méně keců a více akce a dám o hvězdu víc. James Franco ve své roličce navíc zastíní většinu postav. I tak jem se ovšem bavil.

Láska nebeská (2003)

Romantické komedie nejsou můj oblíbený žánr, ale tento film je boží. Skvělé obsazení (Bill Nighy je nejlepší postavou),užasné hlášky a scénky (Rowan Atkinson balící dárek pro Alana Rickmana) a hlavě nádherné písně.Jeden z filmů bez kterých si nejde předsavit Vánoce.

Dokonalý trik (2006)

Geniální snímek jenž jsem viděl asi desetkrát a pokaždé narazil na nějaký nový detail v příběhu. Skákání mezi časovými rovinami,hudba,obsazení,finální pointa to vše tvoří to nejlepší co kdy bylo natočeno, alespoň pro mě.