Wanted (2008)

scenar napsanej mezi druhou soulozi s defkou pod mostem a prvni srackou z gyrosu z nonstopu. Timur by se mel pro priste inspirovat trebas takovym geniem jako je Rodrigues, to pak budou litat z kamer i hovna..

Vyměřený čas (2011)

zpracovaní hodně pokulhává za nápadem. novodobej robin hood, kterej napacha vic skody nez uzitku. timberlake zatim nema na to hrat hlavni role. skoda ze se rezie neujal nekdo zkusenejsi

Návrat do 36. komnaty Shaolinu (1980)

kdo videl jednicku at si tohle radeji ani nepousti. hlavni hrdina se zde meni na roztekanyho parnikare, obklopen smeckou pacientu z Bohnicke lecebny, vcetne bobra obecneho. dej je delitelnej nulou, bes bes bes

Gigant Shaolinu (1980)

nostaglie funguje. vhsko bych doma jeste nekde vyhrabal. kdyz sem se po skoro 15 letech na film podival znovu, uchvatila me hudba i kamera. Ani na chvilku nepochybuju o vyjimecnosti. TOP chaolin, nechaolin film

Blízká setkání třetího druhu (1977)

moje uplne prvni vhska, kterou sem dostal tesne po revoluci. Poustel sem si ji tak casto az se nakonec na pulku filmu nedalo poskozenim pasky divat. Jestli sem si nekdy predstavoval co je za kopcema za barakem, tak prave tohle. - Pro mladsi:je to scifi stary 35let. Zadny transformatori ani biebrove tam litat nebudou. -Dovetek dovetku: kdyz ti vypadne proud tak analog telefon funguje dal. Tohle bys vedel kdyby ses misto debilovani s ajfounama a jinyma founama, trochu venoval studiu!

Říše slunce (1987)

Naprosto paradni atmosfera z uplne jine strany nez jak ji zname. Kamera, strih, preciznost detailu. Za tim vsim stoji primo pedanstska prace. Trosicku sem se bal, ze by "nejakej" klucina utahl prakticky celej 2,5hodinovej film, Bale to na 13 leteho klucinu zvladl naprosto bravurne. Vsechno sem mu sezral i s navijakam a tesne pred grilovanim sem se i sam odfiletil. Sakra Steve ty mi davas! Kam se na to hrabou vsechny parky a indianove smoulove

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975) odpad!

ten kdo nema moznost dostat se ke klasickymu pornu na netu, jedna z moznosti jak se uspokojit s filmem. jinak naprostej filmovej odpad

Česká RAPublika (2008)

K rapu mam blizko asi jako ke katolikum a presto se mi dokument libil. Je to jejich styl, chovani, oblikani, vyjadrovani. Podobna situace jako pred 40 lety rock. Ja se priznam se, bavil

Czech Made Man (2011)

na český poměry hodně solidně zpracovanej film (kamera, režie). Mělo to hlavu a patu a k tomu ten vidláckej komentář. Pro mě příjemný překvapení. Nevim co ostatní čekaj, Camerona, Spielberga, Stona?