Vše pro dobro světa a Nošovic (2010)

Další skvělý počin Víta Klusáka, tentokrát bez Remundy, otázkou je, jestli to není ku prospěchu. Vít si dělá srandu ze všeho a ze všech, kdo mu přijde před kameru a tak to máme všichni rádi!

Není co ztratit (1997)

I přesto, že je scénář slabší, jsem se skvěle bavil. Martin Lawrence srandu dělat umí, ať si říka kdo chce, co chce!

Tenkrát v Americe (1984)

Úžasné. Tohle bylo poprvé, co jsem se podíval na hodnocení 89% a řekl si: 'Ten film je podhodnocenej'! Je to vrcholné dílo, pro mě nejlepšího režiséra všech dob. Film má 4 hodiny, ale že by mi 4 hodiny utekly takhle rychle, to už jsem dlouho nezažil! Hned po skončení titulků, jsem si pustil soundtrack a snažil se v sobě tu atmosféru udržet co nejdéle. Vysněné dílo Sergia Leoneho a zatraceně se mu povedlo! Sem patří 6*!

Mrazík (1964) odpad!

Tohle a klasika? To snad nemyslíte vážně!

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Tohle je ta největší sračka v dějinách audio a video záznamu! Tak trapně recitující herce jsem neviděl ani v amatérském divadle! No a proboha ten scénář? Je až neuvěřitelný, že poměrně dost chlapů sedí denně v práci a třese co se dneska stane v seriálu, jež napsali feministky! Typický příklad degenerace českého národa! 2 000 000!! 2 000 000 lídí sedí denně u televize a hltají každou prkenně vyřčenou feministickou větu tohoto dementního seriálu! Z pohledu filmového fanouška bych to přirovnal asi k tomu, kdyby se pětina národa každý den scházela na techno párty na poli! To se pak nemůžeme divit, když babička v Českým míru vykřikuje, že ' ty americký filmy no fuj! o čem to je? to je jen samý zabijení, o ničim jinym to neni!!' ! No ano, jestli se denně dívá na Novu, kde nám tato geniální televize předhazuje tyhle hovna, nebo každé dva měsíce kultovní sračku Anakondu, tak se nemůžeme divit, že má tenhle názor!

Forrest Gump (1994)

Vynikající film! Má nádhernou atmosféru a geniálního Toma Hankse v hlavní roli. Ale proč jen jsem se u tohoto filmu nudil? Zkusim mu dát druhou šanci a uvidím! Zatím ale, pro mě určitě ne TOP 2! EDIT: Zkusil jsem to bez dabingu a ejhle! Trochu jiný level. Dávám za 5*

Já, padouch (2010)

Přes obrovskou konkurenci Remiho z Ratatouille, Kung-fu Pandy, Wall-eho a spoustu dalších animovaných postav, musím konstatovat, že Gru je naprosto nejúžasnější a nejsympatičtější! (Upozornění: chce to originál od Carella) Příběh je sice velice naivní, ale originálních vtipů je v něm dost!

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Geniální. Film nabitý skvělými nápady. Michael Cera je můj nejoblíbenější 'mladej' herec a tato role mu sedla opravdu parádně, celý film jsem se skvěle bavil. Perfektní oddychová zábava, je to v podstatě taková dvouhodinová počítačová hra. A Kieran Culkin v roli Wallace byl naprosto dokonalej :-)

Šifra mistra Leonarda (2006)

Je to všechno moc hezký. Až na scény, ve kterých vystupuje Paul Bettany, to je děs a víc jak 3* ze sebe nevymáčknu prostě!

Návrat do budoucnosti III (1990)

Píše se desátý prosinec roku 2010. Trilogie Back to the future se natočila před 25 lety a až dnes jsem ji poprvé viděl. Samozřejmě jsem ji jako malý kluk párkrát zahlédl v televizi, ale vlastně jsem ani nevěděl o čem je. Celou tu dobu jsem žil bez naprosto úžasného zážitku, jimž je BTTF. Žádnej Forrest Gump, tohle je Zemeckisovo vrcholné dílno, Marty McFly a doktor Emmet Brown v DeLoreanu. Geniální věc! P.S.: Napsal jsem jednu a tatáž komentář ke všem třem dílům, protože celou trilogii beru jako jeden dlouhý film!