Jdi na to (1983)

Pokud si potřebuji zvednout náladu a trochu se pobavit, volím jednoznačně právě tuhle komedii dua Hill-Spencer. Film má super atmosferu a výborný scénář a ty dva maji charisma jak blázen. 90%

Zkažená mládež (2007)

Názorná ukázka toho, čím je pro mládež školství. Naučí vás tam psát, číst, počítat a to je asi tak všechno, co si budete pamatovat po 10 letech od ukončení docházky. Zároveň je to místo, kde mladý sebevědomý člověk přijde o všechnu čest a jeho sebevědomí je potlačeno na tu nejnižší možnou úroveň. Většina vnitřních běsů, které si v sobě dospělí člověk nese pochází právě ze školy. Vynikající film.

Ben X (2007)

Reálný pohled na svět, tak bych tento film nazval. Ukázka toho jakou neplechu dokáže nadělat šikana. Film je ohromně depresivní a složitý. 68%

Navěky silný (2008)

Něco na tom je. Je to pěkný, ale plné toho typicky amerického klišé. Počínaje bouračkou, konče otcovo proslovem v posledním zápase. 60%

Tenkrát na Západě (1968)

Co ještě říct? Dnes již naprosto legendární film, který se stal tou největší filmovou klasikou. Takhle to vypadá, když spolupracují dva geniální mozky Leone a Morricone. Tohle je prostě naprosto famózní filmařina! P.S.: Kam se sere Arnold na Harmonicu? To je prostě nejgeniálnější, nejdrsnější a nejcharismatičtější postava v dějinách filmu!

Na dotek (2004)

Krása. Určitě jeden z nejlepších romantických filmů vůbec. Natalie Portman je asi ta nejhezčí ženská co jsem kdy viděl.

Iron Man (2008)

Parádní. Robert Downey je prostě PÁN, absolutně zastínil všechny ostatní. I když se musí nechat, že Sherlock mu seděl mnohem víc. Nakonci mě příjemně překvapila pecka od Black Sabbath. Z kabinky Marvelovek, pro mě to nejlepší.

Armageddon (1998)

Ne, to se mi nelíbilo. Až trochu přehnanej patriotismus a klišé kam se podíváš. Jeden z nejhorších filmů tohoto druhu. Mimochodem viděl jsem to s dabingem, možná i to zapříčinilo, že se mi Armageddon fakt nelíbil.