Sláva (2022) (seriál)

Seriál kde sú všetci svojím spôsobom negatívne postavy. Veľmi slušný scenár, nejaký ten zvrat a napätie. Prvých 8 dielov som videl naraz a veľmi ma zaujali. Je to emočne silný seriál. Divák má možnosť obľúbiť si akúkoľvek postavu, nie všetky však dopadnú dobre.

Šerif za mrežami (1965)

Šerif za mrežami je taký film, že divák chce byť odsúdený a trpieť s deckami v polepšovni. Preto moje hodnotenie.

Philadelphia (1993)

Skvelá dráma. Skvelé herecké výkony.

Let Fénixe (1965)

Najlepší "Let Fénixa" a jeho rôznych variácií. Dobrodružné a chlapské po každej stránke.

Invalida (2023)

Geniálne! Pritom je to jednoduchý príbeh s tuctovou zápletkou akých môžete vidieť neúrekom. Lenže tu všetko funguje na 100%. Humor, vulgarizmy, samotný dej, atmosféra všetko kompaktne do seba zapadá. Bavil som sa.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Zaujímavý príbeh. Jeden z posledných "votrelec - predátor" filmov čo ešte mal hlavu a pätu.

Trainspotting (1996)

Film je slušná a zábavná "haluz".  Ak sa emočne odosobníte od príbehu, tak sa zabavíte inak vás drogové opojenie privedie do smútku.

Wednesday (2022) (seriál)

Ako Harry Potter v sukni! Ale je to temnejšie, zaujímavejšie, bez balastu, zábavnejšie a má to šmrnc! Jenna Ortega je na zjedenie!

Nevyzpytatelné cesty Boží (2022)

Neskutočne skvelý film! Prelínanie myšlienok diváka, či a či nie je hlavná postava blázon, možné rôzne scenáre ako a čo bolo naozaj a to všetko zľadené do príbehu bez jedinej chyby. Príbeh má dynamiku, tempo, zvraty a keď diváka ovládnu emócie tak zistí, že sa zmýlil.