Vidím tě (2019)

V prvej polovici filmu ma zaujala Helen Hunt a to iba, že ako zostarla. Druhá polovica snímku má dynamiku, vysvetľuje nejasnosti z predchádzajúcich minút a z príbehu sa stáva slušný thriller. Pripúšťam, že finále snímku je trocha naivné.

Šindisi (2019)

Veľmi nezáživný snímok. Príbeh nebaví, k postavám som si žiadny vzťah nevytvoril, miestami som sa v príbehu strácal. Vojnová dráma má mať dynamiku a tento snímok je silne komorný.

Patrick (2019)

Absolútne nezaujímavá "kostýmová dobová dráma" alebo radšej snímok, pretože v tomto príbehu nič nebolo dramatické a ani smiešne.

Fukušima (2020)

Filmová realizácia tejto skutočnej udalosti je skoro katastrofa. Kameraman viditeľne trasie kamerou, komparz padá na podlahu a divák má uveriť zemetraseniu. Ak sa pozrieme iba na holý príbeh, tak určite chýbajú emócie.

Svatý Petr (2005) (TV film)

Tento tv film ako historická dráma absolútne nefunguje.

Netěhotná (2020) odpad!

Rachel Lee Goldenberg mala radšej ostať u Asylum a natáčať "choré" filmy, ktoré nikoho neovplyvnia! Potrat je vražda a zabaliť legalizáciu tohto ohavného činu do akéhokoľvek filmu je hnus!

Experiment Belko (2016)

Taká jedno hubka na zimný večer. V podstate by som bol spokojný (aj keď príbeh je miestami fádny), lenže koniec je absolútna fraška. Pretože odpáliť nálože bez rozbušky je blbosť.

Hrbáč (1997)

Tieto novodobé remake stoja za nič.

Bouře duší (2019)

Sklamanie, žiaľ ponúkli mi iba priemernú vojnovú drámu. Príbeh nie je súrodý, je to zbytočne rozkúskované a ani nejaké emócie ma nechytali.