Teroristka (2019)

Nechápem. Prvú hodinu sa snímok nedá vôbec sledovať, príbeh je desný. Potom sa konečne niečo zmysluplné začne diať, divák sa mierne pobaví a pokiaľ sa vám páči Kristína Svarinská tak ju uvidíte polonahú. A inak nič, okrem konca filmu ktorý je pošahaný.

Škola rocku (2003)

Priemerná komédia pre podpriemerných školákov. Zo snímku mi nič neostalo v pamäti, všetko vyšumelo s posledným záberom.

Bradův život (2017)

Nudný a nezaujímavý snímok, prakticky o ničom. Pointe rozumie maximálne Mike White, v jednej osobe scenárista a režisér.

Dračí srdce 2 (2000) odpad!

Ten drak je sympatický, ale nemôžem dať nič iné ako "odpad".

Dračí srdce (1996)

Priemerne dobrá rozprávka. Na konci 90. rokov však mala svoje čaro a možno to bol iba dobrý marketing.

Zoolander (2001)

Je to také hlúpe a trápne. Neviem či toto mala byť nejaká paródia, alebo sa stratil zdravý rozum.

Zoolander No. 2 (2016)

Je to také hlúpe a miestami ešte hlúpejšie. Úprimne som sa ale dvakrát zasmial, nad blbosťami čo tam stvárali. Trápna komédia.

Sedm životů (2008)

Príbeh ma od začiatku nudil a kedže do dvadsiatej minúty som zošedivel, tak som sa prestal dívať. Či som spravil chybu sa nikdy nedozviem, pretože tomuto filmu sa chcem vyhnúť v budúcnosti.

Krvavé žně (2004) odpad!

Na rok 2004 som čakal o dosť lepší horor a nakoniec som dostal absolútny kravinec. Príbeh zodpovedá hororom z 80. rokov, lenže žiadne retro sa nekoná. Postavy sú strašne amatérske, len replikujú naučené dialógy. Snímok je strata času.

Vynálezce her (2014) odpad!

Nechcem uraziť deti, pre ktoré je tento film určený a ktorým sa páčil. Lenže pre mňa je toto čistá psychiatria - oddelenie najťažších a nevyliečiteľných prípadov. Na toto sa fakt nedalo dívať.