F.B.I. - Soudný den (2018) (epizoda)

Prepadák! Príbeh nezaujímavý, hra na emócie nefunguje (plakať nad postavou ktorú sme ani nevideli a nie je možné si vytvoriť k nej puto), situácie pritiahnuté za vlasy. Žltá karta pre tvorcov!

F.B.I. - Křížová palba (2018) (epizoda)

Kvalita príbehov smeruje smerom nadol v zmysle obyčajnej tuctovej zápletky akú môžeme vidieť aj inde. Pomaly tento seriál u mňa vyvoláva rozpaky.

Jezero 3 (2010) (TV film) odpad!

Horšie ako Odpad! Najprimitívnejší z filmov z titulom "Lake Placid". Digitálni krokodílí až oči bola z tej fušeriny, čo "trikoví experti" vytvorili. A k tomu príšerný príbeh, nelogický, smiešne že v jednom momente krokodílí zlikvidujú ľudí a potom sa nechajú kŕmiť. Des!

Hlavne, keď sa radi máme (1989) (TV film)

Krátke a milé, neuškodí a divák sa zasmeje "pod fúzy" možno až trikrát.

Útěk do divočiny (2007)

Tešil som sa na tento snímok, tešil som sa na divočinu a žiaľ "kosa narazila na kameň". Príbeh je podávaný nielen nudným spôsobom, ale celé mi to nedávalo ani zmysel. Silne mi to pripomínalo "americkú nezávislú tvorbu" či ako to nazývajú filmoví experti kde filmy nemajú pointu, príbeh ani hlavu a pätu, ovšem všetci tomu tlieskajú aby boli "in".

Ten dvanáctý (2017)

Na úvod snímku nám tvorcovia v titulkoch oznámia o čom je príbeh a ako sa skončí. Z tohoto dôvodu je divák ochudobnený o časť atmosféry a napätia ktoré snímok prináša. A to veľmi prekáža, pretože žiaľ tieto dva aspekty nie sú na takej vysokej úrovni aby sa dalo s nimi hazardovať. Ak sa zameriam iba na samotný príbeh, tak mi nesadol, nudil ma a celkovo sa niesol pre mňa v suchopárnom rozprávaní.

Náčelník Velký had (1967)

Nostalgická spomienka. To som stál v pokladni kina aj na niekoľko predstavení. Dnes už ma príbeh nebaví, možno iba ako oddych s množstvom spomienok.

Smrt v této zahradě (1956)

Netradičný film režiséra Luisa Buñuela, som zvyknutý od neho na úplne niečo iné. Príbeh bez dobrodružstva, s pochabými postavami, zápletka nejako nič moc nebaví. Slabota.

Magická hlubina (1988)

Nádherný film s nádherným podmorských zážitkom.

Delfíní muž (2017)

Dokument dvoch tvárí. Miestami nudí, miestami sa chce divák ponárať do magických hlbín.