Za hranici (2014)

Podpriemerný a veľmi nezaujímavý film. Nemalo to potenciál ma ani trošička osloviť.

Jméno růže - Epizoda 3 (2019) (epizoda) odpad!

Liberálne média ktoré útočia na katolícku cirkev si tento seriál vychvaľujú. Nedivím sa... ale u mňa je to hnus plný balastu a druhotriednych výmyslov.

Wind River (2017)

Priemerný thriller bez mysteriózneho tajomstva. Príbeh by nenudil keby bol lepšie zrežírovaný a Cory Lambert (Jeremy Renner) by nebol nevýraznou figúrkou. Nič úžasné (atmosféra a napätie asi niekde zamrzli), skôr miestami naivné a možno malá ale predsa tragédia.

Zombie Shark (2015) (TV film) odpad!

MegaOdpad! Tak toto nie! Kto financuje takéto filmy? Primitívny príbeh, ešte horšie postavy, katastrofálne triky a na porážku zápletka.

Jméno růže - Epizoda 2 (2019) (epizoda) odpad!

V druhom diely dramatizácia postúpila na vyššiu úroveň, ale zvyšok ostáva na úbohej úrovni ktorá poteší akurát tak adolescentov, ktorí nevideli ženské ňadrá. Inkvizícia vykreslená v takejto forme je zámerné klamstvo (preto odpad) za nejakým účelom (pokiaľ seriál financovali talianski komunisti či nemeckí luteráni tak chápem), ale inak je to obyčajný balast ako natiahnuť príbeh.

Tísňové volání (2018)

Nudná komorná dráma. Hodnú chvíľu pozerám na policajta v call centre a naozaj keby ponúkal "ponožky cez telefón" by to bolo zaujímavejšie. Tieto severské kriminálne drámy sú síce ospevované, ale zatiaľ ma ani jedna veľmi nenadchla.

Shenandoah (1965)

James Stewart je legenda a preto možno tento snímok zažiaril. Osobne ma príbeh veľmi nezaujal a podľa mňa celá zápletka je naivná, pretože rola otca mala charakter silne dominantnej osoby a určite by počas vojnového konfliktu nedovolil nosiť synovi vojenskú čiapku.

Útok mutantů (2016) odpad!

MegaOdpad! Toto snáď nemyslia vážne!? Film je plný ale fakt totálne absurdných digitálnych efektov. Nerozumiem ako vlastne tento snímok mohli vypustiť do sveta, však to je hanbu že takéto niečo bolo stvorené.

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

Čo povedať na tento snímok? Ako dôvod vzniku vidím nostalgické spomienky starých pánov na dve dekády dozadu, keď ešte ich netrápila artróza.

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Pokračovanie Návštevníkov už má svoje mínusy, príbeh baví menej, neprináša nič nové a herci už nie sú zábavní respektívne v príbehu už nie je priestor na zmätočné situácie.