Papežův vymítač (2023)

Začiatok fajn, ale potom snímok prezradil svoje "pravé meno". Béčkový kopec nezmyslov prezlečený do pekného šatu. Scenáristi zjavne nemajú poňatie čo je exorcizmus, čo bola inkvizícia a pletú si piate cez deviate. Ako príbeh graduje tak je to stále viac a viac neznesiteľné predstavenie a koniec je totálna fraška (zahnanie Asmodea do pekla). Hlboké sklamanie!

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Keby som bol ázijský teenager tak by ma to asi bavilo. Momentálne ale nie, pretože mám problém sa vyznať v postavách a príbeh ma nudí (veľa rôzneho dejového balastu). Postrádam tempo a priamu dejovú líniu.

Hodiny (2023) odpad!

Absolútne nezmyselná kravina bez hlavy a päty! Prvá tretina filmu je nuda, potom nasledujú halucinácie, ktoré gradujú do neznesyteľného exkrementu! Film, ktorý vie akurát tak dobre naštvať!

Mask Maker (2010)

Zo začiatku veľká nuda a celý film má iba amatérsky nezáživný nádych. Nesympatický a povedzme si úprimne, že aj zbytočný slasher.

Nati morti (2021) odpad!

MegaOdpad! Amatérska kravina, čo nemá s hororom nič spoločné a odporúčam Alexovi aby svoje nekrofilné úchylky riešil pod odborným lekárskym dohľadom keď ich zjavne nezvláda.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

Sklamanie! Oproti prvému príbehu dosť amatérske, nezáživné a nestrašidelné. A vôbec... príbeh sa odohráva úplne inde, takže opäť filmári iba zneužili názov filmu.