Among the Living (2022) odpad!

Ak už niečo existuje a vy sa rozhodnete predsa niečo podobné natočiť a nemáte ani desatinu rozpočtu a z tej sumy ešte polovicu stratíte, tak načo potom sa aj do niečoho púšťať? Žiaľ filmári sa do toho pustili a výsledok je otrasný! Nie je snáď na svete dosť bordelu?!

The Black Demon (2023) odpad!

Príbeh je smiešny a zároveň trápny. Neskutočné do čoho všetkého sa vlievajú peniaze. Posledné roky len samé obludné filmy a nemyslím tím obludy na filmovom plátne.

Malum (2023) odpad!

Amatérske, trápne s hroznými hereckými emóciami. Úplne od veci film, zbytočná strata času nielen pre diváka, ale aj pre filmárov. V príbehu nič nefunguje iba ak, že vám začne švitoriť v hlave od tohto paškvilu.

Puls 3: Invaze (2008) odpad!

Smiešne! A to úspech a pokrok po debilnej dvojke.

Místo zločinu Ostrava - 17 vteřin (2020) (epizoda)

Klasický kriminálny prípad na aký sme zvyknutí z tohto seriálu. Nič špeciálne sa nestane, priemerne zaujímavé.

Mořští vlci (1980)

Slabý, veľmi slabý vojnový snímok. Roger Moore chce byť vtipný ako James Bond, ale asi v tom bol nevinne. Škoda času!

Stíny Manhattanu (2016)

Nezaujímavý príbeh. Proste na tomto svete sú ľudia, ktorí nevedia čo so sebou a potom to možno takto nejako mohlo dopadnúť.

Dívka v mlze (2017) odpad!

Absolútne nudné, debilné a totálne mimo. Kriminálka? Na smiech! Tento film vie iba totálne naštvať!

Marianne (2019) (seriál)

Seriál začne slušne. Pracuje sa s atmosférou, niektoré scény sú pretkané napätím. Lenže kvalita rýchlo smeruje nadol, pretože dej upadá, je to vleklé a prestáva to byť ako celok zaujímavé. Hororovo neuspokojivé!