Místo zločinu Ostrava - Krásné světlo (2020) (epizoda)

Som príjemne prekvapený. Príbeh mal logiku, obsahoval niekoľko zvratov a až do poslednej chvíle som nevedel kto je páchateľ. Na druhej strane ako kriminálny seriál je to zatiaľ šedý priemer, bez nejakého možného oslnivého osvietenia.

Nebojte se tmy (2010)

Hrozne nudný film. Bez nápadu, žiadna atmosféra. Malé škaredé príšery čo by detské zuby žrali, neponúkajú skoro nič. Prakticky to má skôr bližšie k drsnej rozprávke ako k hororu.

Poslední střih (2022) odpad!

Herci tam vrieskajú, šalejú lebo "zombie" a pri dverách tam niekto sedí, nevšíma si okolie ani okolie jeho! To je recesia, alebo niekto zo štábu sa tam zabudol? Hybrid komédia - horor nie je nič pre mňa a zdalo sa mi to po stránke humoru trápne. Nepotrebujem márniť svoj čas nejakou recesiou na filmárčenie, alebo to možno všetko mysleli vážne a výsledkom je paškvil.

Bojovníci s peklem (1968)

Priemerný film s podpriemerným dobrodružstvom, kde štyri hasiči sú schopní uhasiť čokoľvek. Film založený iba na mene John Wayne, nuž inak by to bol iba prepadák zapadnutý prachom.

Avatar: The Way of Water (2022)

Príbeh má veľkú chybu je pridlhý a nudný. Dobrodružstvá "modrých domorodcov" už nebavia. Mne to pripomínalo sci-fi western, kde dobrí modrí indiáni ktorých je toľko, že nikto nevie kto je to bojujú proti zlým kolonistom.

Jevy (2023) odpad!

Trápna hlúposť! Primitívny príbeh podľa vymyslenej udalosti. Film mali zaradiť medzi hororové komédie aspoň by som nemrhal časom.

Carnival Row - Season 1 (2019) (série)

Po štyroch častiach neviem čo so seriálom. Niekoľko paralelných príbehov, ktoré zatiaľ nikam nevedú a nie sú nejako pútavé. Ako keby filmári hľadali svoju tvár a smerovanie príbehu. Možno dám im ešte jednu šancu.

Zámek a klíč (2020) (seriál)

Počas tretieho dielu som sa už priemerne nudil a nie je isté či sa vlastne mám chuť vrátiť k seriálu. Chýba tomu dynamika, tempo a zvraty. Je tam veľa "teens" balastu a niektoré kľúče sú skôr detinské.

Medvídek Pú: Krev a med (2023)

Výborný nápad pre animovaný horor. Ako hraný film určite nie a v takomto prevedení už vonkoncom nič filmové. Celé je to lacné a hrozné, s hereckou katastrofou. Prakticky smiešny film na ktorý sa veľmi dívať nedá.