Kulky spravedlnosti (2019)

No doprdele, 75 rocny superakcny Danny Trejo - kapku plane co i len pomysliet, nebavilo ma ani ten mix prasacej a ludskej DNA, nuda neskutocna : 6 %

The Institute (2017)

Viem, ze tam bola psychiatricka klinika a ze to natocil James Franco. Podla mna je Franco lepsi pred kamerou nez za : 20 %

Hour of Lead (2020)

Strasne rezisersky slabe, odbite, natocene bez chuti, Thomas Jane hrat vobec nevie, neveril som im ani US vidiek : 20 %

Ben Is Back (2018)

Reziser Peter Hedges /Neobycejny zivot Timothyto Greena / natocil sice rezisersky slusny, no stale len priemerny film. Julia Roberts /Pretty Woman, Erin Brockovich, Money Monster/ uz ma definitivne najlepsie roky za sebou, a to aj vidno. Herecky to nikdy nebola Gloria Swanson a ani Rita Hayworth, ze jo. Nezaujal ma ani ten vztah matka - syn ... 52 %

Lost in the Sun (2016)

Duhamel /Turistas 2006/ ani nevie hrat, toto co natocil je slabota, slabe duchom slabe scenarom, rezisersky , herecke vykony to je tu sci -fi : 7 %

Zapadákov (2001)

Od rezisera Jasona Blooma si pamatam len film Nebezpecna zasilka 1998, dobre ze uz nic nenatocil, toto je extremna planoba : 1%

Sahara v plamenech (1976)

Niekto zalozil poziar na rumunskych naftovych poliach .. strasne slabe, len taka nudna zivacka . 20 %

Půvabná babička (1975)

Tou babkou tu bola Valeria Fabrizi, zlomyselnost dostala teda hodne priestoru ..... 65 %

Il Vizio di famiglia (1975)

Len priemerne natocena talianska veselohra zo 70. rokov, vtedy bola Edwige Fenech nadherna, preto som to pozeral : 65 %

Hvězdy padají na Henriettu (1995)

Reziser James Keach ol ten policajt, ktory zastavil Clarka Griswolda v Blaznivej dovolenej 1983. Nikdy nic nenatocil take, co by stalo za rec . 6 %