Sahara v plamenech (1976)

Niekto zalozil poziar na rumunskych naftovych poliach .. strasne slabe, len taka nudna zivacka . 20 %

Půvabná babička (1975)

Tou babkou tu bola Valeria Fabrizi, zlomyselnost dostala teda hodne priestoru ..... 65 %

Il vizio di famiglia (1975)

Len priemerne natocena talianska veselohra zo 70. rokov, vtedy bola Edwige Fenech nadherna, preto som to pozeral : 65 %

Hvězdy padají na Henriettu (1995)

Reziser James Keach ol ten policajt, ktory zastavil Clarka Griswolda v Blaznivej dovolenej 1983. Nikdy nic nenatocil take, co by stalo za rec . 6 %

Innocenza e turbamento (1974)

Pre mna len hlupucky eroticky film, suka sa vsade, koz a zadkov je pozehnane, vladne hlavne nadherna Edwige Fenech, v tej dobre to bola kost : 65 %

La signora gioca bene a scopa? (1974)

V 70s mala Edwige Fenech suverenne najlepsie filmy, tu bola doslova nadherna. Odpocinkovy film po tazkom dni v praci : 69 %

Krásná mlynářka (1955)

Retronuda zo 17. storocia, kulisy dobre, len dialogy jaxi vyprchali do prazdna : 50 %

Hrst plná prachu (1988)

Ludia si nevazia to, co maju, povazuju to za samozrejmost. Tento film to krasne dokazuje : 69 %

Charing Cross Road č. 84 (1987)

Presne ako tvrdi distributor, tu fakt netrreba daleko chodit. Hrejivy, kludny pohodovy film o spisovatelke knih a jej dopisovani si. Rezisersky na urovni, film je skor nedejovy, je to len spajanie volnych asociacii a hladat tu nejaky strhujuci dej - nema zmysel. Suverenne najlepsi film rezisera David Hugh Jonesa spolu s Procesom 1993 : 87 %

Divoká dvojka (2015)

Blba US infantilna rodoby komedia, fakt blbe : 20 %