California Passage (1950)

67 % -kvalitne natocene, skoda ze uplne zabudnuty film zo 40. rokov.

Rock Island Trail (1950)

Filmy o vystavbe zeleznicnej siete v USA 2. polky 19. storocia majudodnes hodne co povedat. DVD je pre europsky trh nezohnatelne : 72 %,

Pożegnanie z Marią (1993)

Polske Namestie svatej alzbety ? Tematicky to aj sedi - atmosfera hustla fakt kazdou scenou. Ovsem je to Zylberova prvotina, teda 4 spunty nedam  : 60 %

Brimstone (1949)

Najvacsie klise vo westernoch bola kradez koni. Toto je rezisersky  kvalitne natocene, ovsem svoje najlepsie filmy tocil Joseph Kane az v 50. rokoch   : 68 %

Přehlídka srdcí (2022)

Napokon len dalsi znesitelny polsky rezisersky priemer, Zylber ako reziser je tu len rutiner   : 60 %

Láska & gelato (2022)

Slusna reziserska  rutina tomu vladne, oddychovka jak ma byt, len hovorim, nic vynimocne  : 61 %

Men (2022)

Je to tak na polceste - hroza ide z ludi alebo z krajiny. Garland ako rezsier ma na konte daleko lepsie filmy - Annihilation alebo Ex Machina   : 25 %

Man from Music Mountain (1943)

V slovenskych  a ceskych a hnojoch a mockach tiet opriemerne westwerny rutinera Josepha Kane -a nikdy nesli. Da sa na to pozerat - dobry prostriedok na zabitie casu, Kane  v 40. rokoch tocil len slusny priemer, mozno na viac ani nemal, kazdopadne tiez patri do vseobec.. rozhladu 67 %

Spiderhead (2022)

Kosinskeho ulet nevedno kam, fakt ustrelene do prazdna, po hodine som uz nevedel, o com to bolo   : 9 %

Red River Valley (1941)

Joseph Kane je stale len rutiner - tym mal napokon v 40. rokoch aj ostat