Věc: Počátek (2011)

Nebolo to zle, ale uz sme to tu videli. V prvom rade v originaly od Carpentera (aj ked ja som original nevidel) a v druhom vo filme Aliens. Tusim to tu nikto nepisal, cudujem sa preco :) hudba bola kopiou temy z filmov Alien a Aliens, interiery lode nenapadne pripominali Gigera (aj ked to vyzeralo uplne inak a schvalne) a mnohe zabery som si pretieral oci, ci nahodou nevidim Sigourney Weaver s plamenometom v ruke. A ked sa znenazdajky za Winsteadovej chrbtom jemne pohli chapadla "Veci", mal som pocit, ze uvidim Votrelca. Poviete si, to muselo byt trapne. Ale vyzeralo to fakt dobre, efektne a malo to slusnu atmosferu. Ja osobne by som dal prec zle pouzite klise a bdel po nociach, ako to vycibrit do dokonalosti. Snad nabuduce.

Paranormal Activity 3 (2011)

Bratislava. Aupark. 18:10. Sala 11. Priblbli ludia, ktori sa idu do kina rozpravat, smiat, suchotat vsetkym moznym a nazrat. Velakrat som si uz povedal, ze na horor do kina nepojdem, lebo mi z neho dojem kazia vsetci ostatni (cest vynimkam). Vzdy to porusim. K filmu. Kvalitativne sa drzi jednotky a dvojky. Som fanusikom takychto tem a vyhradne tejto serie. Velka spokojnost. Aj ked mam slabsi zazitok prave kvoli na zaciatku spomenutemu. Perfektne lakacky, par klise, zaujimave napady a originalita nechybaju. Myslim, ze fanusikovia budu spokojni. ZACIATOK SPOILERU? Maly postreh. Film ma oproti Traileru 2 odlisnosti. Tesim sa na Bluray, pravdepodobne je to kino-verziou pripadne je ina europska verzia, tazko povedat (nestudoval som detaily na nete). Napriklad film neobsahuje scenu, kde z Traileru 2 dieta obleje dotycneho neviditelneho vodou.. KONIEC SPOILERU Zvysok si pozrite, oplati sa.

Únos (1997)

Vynikajuce, napinave, ciste remeslo a hlavne uplne realne.

Wrecked (2010)

Strasne ma to unavilo. Nuda, nuda, nuda.

5 Days of War (2011)

Film zaujimavy hlavne pre publikum, ktore zaujima Rusko-Gruzinsky konflikt, Renny Harlin a pekne, zrucne a efektne natocene sceny.. Keby som nevedel, ze je Renny Harlin Fin, myslel by som si ze ma tento reziser korene v Gruzinsku. Rennyho si stale budem spajat s Die Hard 2 a kazdy jeho film zial s tymto porovnavam a pytam sa kam sa to vsetko co kedysi bolo, podelo. Film je zobrazeny velmi realne, su tam krasne zabery prirody, detailov a na druhej strane vybuchov, rakiet a strelby. Vsetko v reale a zaujimavo natocene, vsetko to vsak ma prichut odvaru, neviem sa tohto pocitu zbavit. ..pre ostatnych skor len film ktorym sa da zabit cas ktory mate znenazdajky nazvys.

Časové pásmo bylo změněno